Maltepe Üniversitesi | 2018-2019 Güz Yarıyılı Çiftanadal Başvuru Sonuçları

2018-2019 Güz Yarıyılı Çiftanadal Başvuru Sonuçları

2018-2019 GÜZ YARIYILI
ÇİFT ANADAL BAŞVURU SONUÇLARI
ADI SOYADI KAYITLI OLDUĞU FAKÜLTE KAYITLI OLDUĞU BÖLÜM/PROGRAM
 
BAŞVURU YAPTIĞI FAKÜLTE/YÜKSEKOKUL BAŞVURU YAPTIĞI BÖLÜM/PROGRAM SINIF KAYIT DURUMU KAYIT TİPİ AÇIKLAMA
SEMRA  ÇİÇEK EĞİTİM  Özel Eğitim Öğretmenliği Eğitim  Okul Öncesi Öğretmenliği 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
SEVGİ  OKUTAN EĞİTİM  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (İngilizce)  Eğitim  Okul Öncesi Öğretmenliği 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
MUSTAFA  SAVAŞÇI EĞİTİM  Özel Eğitim Öğretmenliği Eğitim  Okul Öncesi Öğretmenliği 2.Sınıf UYGUN DEĞİL Fakülte Yönetim Kurulu tarafından başvuru uygun bulunmamıştır.
MERVE  KARAKUŞ EĞİTİM  Özel Eğitim Öğretmenliği Eğitim  Okul Öncesi Öğretmenliği 3.Sınıf UYGUN DEĞİL Fakülte Yönetim Kurulu tarafından başvuru uygun bulunmamıştır.
* NURCAN  ÖZOLU EĞİTİM  Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim  Özel Eğitim Öğretmenliği 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
* HÜMANUR  GÖKSU ETCİ EĞİTİM  Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim  Özel Eğitim Öğretmenliği 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
* KARDELEN  KIVIRCIK EĞİTİM  Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim  Özel Eğitim Öğretmenliği 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
* MELİSA  ÇATALTEPE EĞİTİM  Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim  Özel Eğitim Öğretmenliği 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
* KADRİYE  TAŞÇI GÜLER EĞİTİM  Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim  Özel Eğitim Öğretmenliği 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
SEVGİ  OKUTAN EĞİTİM  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (İngilizce)  Eğitim  Özel Eğitim Öğretmenliği 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
MURAT  KANALCİ EĞİTİM  Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim  Özel Eğitim Öğretmenliği 2.Sınıf UYGUN YEDEK Özel Eğitim Öğretmenliği programına başvuran, adında * işareti olan öğrenciler kayıt yaptırmaz ise; 17 Eylül 2018 tarihinde kayıt  yaptırabilir.
MUKADDES  ÇAKIR EĞİTİM  Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim  Özel Eğitim Öğretmenliği 3.Sınıf UYGUN DEĞİL Fakülte Yönetim Kurulu tarafından başvuru uygun bulunmamıştır.
MURAT  MENGÜCEK EĞİTİM  Özel Eğitim Öğretmenliği Eğitim  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
* HÜMANUR  GÖKSU ETCİ EĞİTİM  Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
* KARDELEN  KIVIRCIK EĞİTİM  Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
TAMER  GÜNDOĞDU EĞİTİM  Özel Eğitim Öğretmenliği Eğitim  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
* DUYGU  KAŞGÜR EĞİTİM  Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
SEMRA  ÇİÇEK EĞİTİM  Özel Eğitim Öğretmenliği Eğitim  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
* KADRİYE  TAŞÇI GÜLER EĞİTİM  Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
BEYZA  YAZGI EĞİTİM  Özel Eğitim Öğretmenliği Eğitim  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
* AYBÜKE  AKTÜRK EĞİTİM  Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
MURAT  KANALCİ EĞİTİM  Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 2.Sınıf UYGUN YEDEK Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık programına başvuran, adında * işareti olan öğrenciler kayıt yaptırmaz ise; 17 Eylül 2018 tarihinde kayıt  yaptırabilir.
NURCAN  ÖZOLU EĞİTİM  Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 2.Sınıf UYGUN DEĞİL Fakülte Yönetim Kurulu tarafından başvuru uygun bulunmamıştır.
MERVE  KARAKUŞ EĞİTİM  Özel Eğitim Öğretmenliği Eğitim  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 3.Sınıf UYGUN DEĞİL Fakülte Yönetim Kurulu tarafından başvuru uygun bulunmamıştır.
MUKADDES  ÇAKIR EĞİTİM  Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim  Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 3.Sınıf UYGUN DEĞİL Fakülte Yönetim Kurulu tarafından başvuru uygun bulunmamıştır.
UTKU  BALKIŞ GÜZEL SANATLAR  Grafik Tasarımı Güzel Sanatlar  Çizgi Film ve Animasyon 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
DEMET  TOK İLETİŞİM  Görsel İletişim Tasarımı Güzel Sanatlar  Gastronomi ve Mutfak Sanatları 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
FATMA IŞIL  SEVİK GÜZEL SANATLAR  Çizgi Film ve Animasyon İletişim  Görsel İletişim Tasarımı 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
TAHA  CAN KARATAŞ İLETİŞİM  Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) İletişim  Görsel İletişim Tasarımı 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
İSMET  EMRE İLETİŞİM  Gazetecilik İletişim  Görsel İletişim Tasarımı 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
ŞÜHEDA  KIROĞLU İLETİŞİM  Gazetecilik İletişim  Görsel İletişim Tasarımı 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
RÜYANUR  KESEPARA İLETİŞİM  Gazetecilik İletişim  Halkla İlişkiler ve Tanıtım 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
SEZİ  MERİÇ DEMİRARSLAN İLETİŞİM  Görsel İletişim Tasarımı İletişim  Radyo, Sinema ve Televizyon 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
AYDENİZ  GÜNER İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Psikoloji İletişim  Radyo, Sinema ve Televizyon 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
İSMET  EMRE İLETİŞİM  Gazetecilik İletişim  Radyo, Sinema ve Televizyon 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
ŞÜHEDA  KIROĞLU İLETİŞİM  Gazetecilik İletişim  Radyo, Sinema ve Televizyon 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
İSMET  EMRE İLETİŞİM  Gazetecilik İnsan ve Toplum Bilimleri  Felsefe 3.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
BETÜL  LEYLEK GÜZEL SANATLAR  Gastronomi ve Mutfak Sanatları İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
EDA  ÖZKAN İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Sosyoloji İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
AYŞENUR TEVETOĞLU İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Sosyoloji İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
ZEYNEP  AKSOY İLETİŞİM  Halkla İlişkiler ve Tanıtım İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
RÜMEYSA  BUKSUR İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Sosyoloji İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
EMİNE  AKKOYUN İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Sosyal Hizmet İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji 2.Sınıf UYGUN 1.YEDEK Asil olarak kabul edilen öğrenciler kayıt yaptırmaz ise; 17 Eylül 2018 tarihinde kayıt yaptırabilir.
ALEYNA DAVAZ İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Sosyoloji İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji 2.Sınıf UYGUN 2.YEDEK 1. Yedek kayıt yaptırmaz ise; 18 Eylül 2018 tarihinde kayıt yaptırabilir.
ECEM  ASI İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Sosyal Hizmet İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji 2.Sınıf UYGUN 3.YEDEK 2. Yedek kayıt yaptırmaz ise; 19 Eylül 2018 tarihinde kayıt yaptırabilir.
BİLSAY  ÖZER İLETİŞİM  Gazetecilik İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji 2.Sınıf UYGUN 4.YEDEK 3. Yedek kayıt yaptırmaz ise; 20 Eylül 2018 tarihinde kayıt yaptırabilir.
MERVE  KOÇOĞLU AKKOL İLETİŞİM  Gazetecilik İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji 2.Sınıf UYGUN 5.YEDEK 4. Yedek kayıt yaptırmaz ise; 21 Eylül 2018 tarihinde kayıt yaptırabilir.
AYŞENUR  KABA İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Sosyoloji İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji 2.Sınıf UYGUN 6.YEDEK 5. Yedek kayıt yaptırmaz ise; 24 Eylül 2018 tarihinde kayıt yaptırabilir.
ENİSE  ALBAŞ İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Sosyoloji İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji 2.Sınıf UYGUN 7.YEDEK 6. Yedek kayıt yaptırmaz ise; 25 Eylül 2018 tarihinde kayıt yaptırabilir.
BETÜL  ERSOY İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Felsefe İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji 2.Sınıf UYGUN 8.YEDEK 7. Yedek kayıt yaptırmaz ise; 26 Eylül 2018 tarihinde kayıt yaptırabilir.
ÖMER  FARUK ÖZCAN GÜZEL SANATLAR  Gastronomi ve Mutfak Sanatları İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji 2.Sınıf UYGUN DEĞİL Fakülte Yönetim Kurulu tarafından başvuru uygun bulunmamıştır.
İLKEM  BAŞAR İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Sosyal Hizmet İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji 3.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
DİLEK  ŞEN İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Sosyal Hizmet İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji 3.Sınıf UYGUN 1.YEDEK Asil olarak kabul edilen öğrenci kayıt yaptırmaz ise; 17 Eylül 2018 tarihinde kayıt yaptırabilir.
YETER  EKŞİ İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Sosyal Hizmet İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji 3.Sınıf UYGUN 2.YEDEK 1. Yedek kayıt yaptırmaz ise; 18 Eylül 2018 tarihinde kayıt yaptırabilir.
EMRE  YÜKSEL İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Sosyal Hizmet İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji 3.Sınıf UYGUN 3.YEDEK 2. Yedek kayıt yaptırmaz ise; 19 Eylül 2018 tarihinde kayıt yaptırabilir.
ZEHRA  KALYONCU İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Sosyoloji İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji 3.Sınıf UYGUN 4.YEDEK 3. Yedek kayıt yaptırmaz ise; 20 Eylül 2018 tarihinde kayıt yaptırabilir.
FULYA  KARAGÜLLE İLETİŞİM  Gazetecilik İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji 3.Sınıf UYGUN DEĞİL Fakülte Yönetim Kurulu tarafından başvuru uygun bulunmamıştır.
İSMET  EMRE İLETİŞİM  Gazetecilik İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji 3.Sınıf UYGUN DEĞİL Fakülte Yönetim Kurulu tarafından başvuru uygun bulunmamıştır.
NİMET BERA KESKİN İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Sosyoloji (İngilizce)  İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji (İngilizce)  2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
CEREN  DEMİRDAĞLI İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Sosyoloji (İngilizce)  İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji (İngilizce)  2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
İLAYDA  GÜL İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Sosyoloji (İngilizce)  İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji (İngilizce)  2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
BEGÜM  DİLBER İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Sosyoloji (İngilizce)  İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji (İngilizce)  2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
BERFE  ULUYILMAZ İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Sosyoloji (İngilizce)  İnsan ve Toplum Bilimleri  Psikoloji (İngilizce)  2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
ALEYNA DAVAZ İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Sosyoloji İnsan ve Toplum Bilimleri  Sosyal Hizmet 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
ENİSE  ALBAŞ İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Sosyoloji İnsan ve Toplum Bilimleri  Sosyal Hizmet 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
AYDENİZ  GÜNER İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Psikoloji İnsan ve Toplum Bilimleri  Sosyal Hizmet 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
BERFİN  AKAN İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Psikoloji İnsan ve Toplum Bilimleri  Sosyoloji 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
SU  AKÇA İLETİŞİM  Gazetecilik İnsan ve Toplum Bilimleri  Sosyoloji 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
DİLARA  YAZICI İŞLETME VE YÖNETİM BİLİMLERİ  Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler İnsan ve Toplum Bilimleri  Sosyoloji 3.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
ŞEYDA NUR İLKBAHAR İLETİŞİM  Radyo, Sinema ve Televizyon İnsan ve Toplum Bilimleri  Sosyoloji 3.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
AYŞENUR TEVETOĞLU İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ  Sosyoloji İşletme ve Yönetim Bilimleri  Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
BİLSAY  ÖZER İLETİŞİM  Gazetecilik İşletme ve Yönetim Bilimleri  Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
ESRA  ÖRNEK İLETİŞİM  Gazetecilik İşletme ve Yönetim Bilimleri  Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
ÖZKAN  KUZU İLETİŞİM  Gazetecilik İşletme ve Yönetim Bilimleri  Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 3.Sınıf UYGUN DEĞİL Fakülte Yönetim Kurulu tarafından başvuru uygun bulunmamıştır.
İSMET  EMRE İLETİŞİM  Gazetecilik İşletme ve Yönetim Bilimleri  Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 3.Sınıf UYGUN DEĞİL Fakülte Yönetim Kurulu tarafından başvuru uygun bulunmamıştır.
ŞÜHEDA  KIROĞLU İLETİŞİM  Gazetecilik İşletme ve Yönetim Bilimleri  Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 3.Sınıf UYGUN DEĞİL Fakülte Yönetim Kurulu tarafından başvuru uygun bulunmamıştır.
MERVE  KOÇOĞLU AKKOL İLETİŞİM  Gazetecilik Meslek Yüksekokulu Adalet 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
SEMRA  ÇİÇEK EĞİTİM  Özel Eğitim Öğretmenliği Meslek Yüksekokulu Adalet 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
MUCAHİD  YAZAR MESLEK YÜKSEKOKULU İş Sağlığı ve Güvenliği Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
EZGİ  ÖNAL HEMŞİRELİK YÜKSEKOKULU Hemşirelik Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
SEMRA  ÇİÇEK EĞİTİM  Özel Eğitim Öğretmenliği Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
EZGİ  ÖNAL HEMŞİRELİK YÜKSEKOKULU Hemşirelik Meslek Yüksekokulu İş Sağlığı ve Güvenliği 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
SAMET  KARAHASANOĞLU GÜZEL SANATLAR  Sahne Sanatları Meslek Yüksekokulu Radyo ve Televizyon Programcılığı  2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
MUCAHİD  YAZAR MESLEK YÜKSEKOKULU İş Sağlığı ve Güvenliği Meslek Yüksekokulu Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
MUCAHİD  YAZAR MESLEK YÜKSEKOKULU İş Sağlığı ve Güvenliği Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
SEMRA  ÇİÇEK EĞİTİM  Özel Eğitim Öğretmenliği Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
FIRAT  AKAGÜNDÜZ MİMARLIK VE TASARIM  Mimarlık Mimarlık ve Tasarım  İç Mimarlık 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
ELİF  KOÇAK MİMARLIK VE TASARIM  İç Mimarlık Mimarlık ve Tasarım  Mimarlık 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
SEHER  AYDIN MİMARLIK VE TASARIM  İç Mimarlık Mimarlık ve Tasarım  Mimarlık 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
ELİF  CEREN UZUNER MİMARLIK VE TASARIM  İç Mimarlık Mimarlık ve Tasarım  Mimarlık 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
NAZİM  TOPAL MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ  Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) Mühendislik ve Doğa Bilimleri  Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
TEVHİT  KARSLI MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ  Yazılım Mühendisliği (İngilizce) Mühendislik ve Doğa Bilimleri  Endüstri Mühendisliği (İngilizce) 2.Sınıf UYGUN ASIL 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilir.
BURAK  BORA İLETİŞİM  Görsel İletişim Tasarımı --Programa başvurmamış --Programa başvurmamış   UYGUN DEĞİL Geçersiz Başvuru
SELİN  NAÇAR GÜZEL SANATLAR  Grafik Tasarımı --Programa başvurmamış --Programa başvurmamış   UYGUN DEĞİL Geçersiz Başvuru
ZEYNEP  ATİK MİMARLIK VE TASARIM  İç Mimarlık --Programa başvurmamış --Programa başvurmamış   UYGUN DEĞİL Geçersiz Başvuru
EREN  PEKTAŞ İLETİŞİM  Gazetecilik --Programa başvurmamış --Programa başvurmamış   UYGUN DEĞİL Geçersiz Başvuru
BUSE  ÇELİK İLETİŞİM  Radyo, Sinema ve Televizyon --Programa başvurmamış --Programa başvurmamış   UYGUN DEĞİL Geçersiz Başvuru
CEYDA NUR TEKİNDUR MİMARLIK VE TASARIM  İç Mimarlık --Programa başvurmamış --Programa başvurmamış   UYGUN DEĞİL Geçersiz Başvuru
Düşüncede Özgür, Eğitimde Çağdaş, Bilimde Evrensel