Maltepe Üniversitesi Uluslararası Bakalorya Profesyonel Gelişim Seminerleri

ÖNEMLİ: 1-3 Ekim tarihleri arasındaki etkinlik çevrimiçi olarak yürütülecektir.

Paylaş

Değerli IB Çalıştayları Katılımcı Adayları,

Covid-19 pandemisi nedeniyle, 1-3 Ekim 2020 tarihleri arasına planlanan etkinliğimizi çevrimiçi ortamda, Blackboard Learn Ultra platformu üzerinden gerçekleştireceğiz. Bu kararı Uluslararası Bakalorya (IB) ile işbirliği içerisinde aldık.

Herkesin platforma aşinalık kazanması adına çalıştaylardan önce daha önce BB platformu kullanmamış olanlar için klavuz videolar paylaşacağız ve çevrimiçi seminerler düzenleyeceğiz. Buna ek olarak, düzenlenen seminerlerin kayıtlarını da sizlerle paylaşıyor olacağız. Bu sayede ihtiyaç halinde geriye dönük destek alabileceğiniz kaynaklara sahip olmuş olacaksınız. Uzaktan Eğitim Ofisimiz de sizlere gerektiğinde canlı destek sunacak.

Çevrimiçi çalıştay ücreti 600€ olarak belirlendi (tek ücret, erken veya geç kayıt farkı olmayacak). Daha önce çalıştaya kayıt olduysanız, başta ödediğiniz tutara göre 250 veya 300€ tutarına iade alacaksınız.

Yüz yüze olan eğitimin çevrimiçi ortama taşınması sebebiyle çekilmek isterseniz, yatırmış olduğunuz tutarın tamamını iade edeceğiz.

Saygılarımızla,

Maltepe Üniversitesi – IB Ofisi