İletişim Fakültesi | Halkla İlişkiler ve Tanıtım (Türkçe) Bölümü Bitirme Projesi Sektör Jürisi değerli konuklarımızın katılımıyla 17 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirildi.

İletişim Fakültesi

Halkla İlişkiler ve Tanıtım (Türkçe) Bölümü Bitirme Projesi Sektör Jürisi değerli konuklarımızın katılımıyla 17 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirildi.

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü olarak, 16 yıldır “Bitirme Projesi” dersi kapsamında, birçok alanda öğrencilerimizin bireysel olarak ürettikleri projelere rehberlik ediyor, 10 yıldır ise proje sunum değerlendirmelerinde çeşitli sektörlerden profesyonelleri bilgi ve deneyimlerinden yararlanmak üzere jürilere davet ediyoruz. Bu buluşmanın, günümüzde çok değerli kabul edilen akademi ve sektör işbirliğini güçlendirdiğine inanıyoruz.

Pandemi nedeniyle online yapmak zorunda kaldığımız günleri geride bırakarak uzun zaman sonra ilk kez yüz yüze gerçekleştirilen ve 5 öğrencimizin sunum yaptığı sektör jürisinde; Benchmark Ajans Başkanı Fadile PAKSOY; Sermaye Piyasaları İktisadi Yatırımcısı, Girişimci, TÜBİTAK Mentorü Özgür GENCER; Nisan Marka Yönetimi Ajans Başkanı Esin SUNGUR ve Bölüm Hocalarımızın katılımıyla öğrencilerimizin projeleri değerlendirildi.

Öğrencilerimiz;

Menekşe BOLATOĞLU;  Mavi Jeans- Pazarlamaya Yönelik Halkla İlişkiler Kampanyası

Ege SABAHCI; Maltepe Üniversitesi Tanıtım Çalışmaları 25. Yıl- Halkla İlişkiler Kampanyası

Tuğçe TURNA; Unabella ile Ekmek Pratikmek Demek!- Ürün Bazında Reklam Kampanyası

Ayşe Candan BOSTAN; Yaratıcı Parmaklar- Pazarlama Yönelimli Halkla İlişkiler Kampanyası

Ecem PARLAR;  NYX ile Her An Güzellik Benimle-İmaj Çalışmasına Yönelik Kampanya                                                                                     gibi birbirinden başarılı projelerini sektörün değerli isimleri karşısında sunarak projelerini geliştirme imkanı yakaladı. 

Değerli konuklarımıza, hocalarımıza ve projelerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Düşüncede Özgür, Eğitimde Çağdaş, Bilimde Evrensel