Alumni Communication and Career Research Center

Gretchen Rubin || Better Than Before: A Day-by-Day Journal

Share

Gretchen Rubin || Better Than Before: A Day-by-Day Journal

#BilgimizOlsun’da bu hafta geçtiğimiz hafta sizlerle paylaştığımız İyileştiren Alışkanlıklar kitabına eşlik eden, hayatınızdaki önemli değişikliklerde size rehberlik edecek olan İyileştiren Alışkanlıklar Günlüğü’nü öneriyoruz. Sayfalar doldukça, alışkanlıklarınızı anlamanıza ve onları tamamen değiştirmenize yardımcı olacak yönlendirmelerle kendi benzersiz yolunuzu keşfedeceksiniz.

#mikambilgimizolsun #yolunbasindamikamyaninda #hepimizeguzelgelecek

YAZAR:                Gretchen RUBIN

ÇEVİRMEN:        Umut KISA

YAYINEVİ:          SolaUnitas

Gretchen Rubin'in New York Times'ın en çok satan İyileştiren Alışkanlıklar kitabına eşlik eden bu günlük, hayatınızdaki önemli değişikliklerde size rehberlik edecektir.

Alışkanlıklar hayattaki başarılarımızın en önemli anahtarıdır. Alışkanlıklarınızı değiştirmenin en iyi yolu ise ne yaptığınızı takip ederek kendinizi daha fazla gözlemlemek için uygun bir yöntem belirlemektir.

İyileştiren Alışkanlıklar Günlüğü, değiştirmek istediğiniz alışkanlıkları belirlemenize ve hayatınızda yer açtığınız alışkanlıkları güçlendirmenize yardımcı olacak bir ajanda olmanın yanı sıra yararlı bilgiler ve zihin açıcı ipuçları sağlar.

Sayfalar doldukça, alışkanlıklarınızı anlamanıza ve onları tamamen değiştirmenize yardımcı olacak yönlendirmelerle kendi benzersiz yolunuzu keşfedeceksiniz.