Mezunlarla İletişim ve Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİKAM) | Fenerbahçe Rotary Klübü İle İş Hayatında Kariyer Konferansı
Mezunlarla İletişim ve Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİKAM)

Fenerbahçe Rotary Klübü İle İş Hayatında Kariyer Konferansı

Paylaş

10 Aralık 2014'de Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Amfisinde Fenerbahçe Rotary Kulübü ve Mikam işbirliği ile  gerçekleştirilen İş Hayatında Kariyer Konferansları tamamlandı. Konferansın ilk konuşmasını Unilever Satış ve Müşteri Geliştirme'den sorumlu Başkan Yardımcısı Cem Tarık Yüksel yaptı, Yüksel'in "Geleceğe Bir Keşif Gezisi" konulu konuşmasında dikkat çektiği "geleceği tasarlamak" konusu öğrenciler tarafından ilgiyle izlendi.

Ulkar Holding (Nobel İlaç) Organizasyonel Gelişim ve İnsan Kaynakları Direktörü Tolga Görgülü'nün konuşması "'21.Yüzyılda Kariyer", olumlu tutum, emek verme ve zaman harcama konusuna odaklandı ve Görgülü'nün lise öğrenciliği döneminden başlayan çalışma yaşamı tecrübeleriyle renklendi. Siemens Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Ersoy'un "Fark Yaratan Kariyer" başlıklı konuşması iş yaşamına yönelen gençler arasındaki yoğun rekabete dikkat çekerken, samimi üslubu ile yoğun alkış aldı.

 Katılımın yoğun olduğu konferansa öğrenciler, Fenerbahça Rotary Kulübü Başkanı Eda Ceylan ve kulüp üyeleri,  Rektör Yardımcımız Prof.Dr.Betül Çotuksöken, Genel Sekreter Dr.Nuri Olur, Mikam Müdürü Elif Sungur ve  akademisyenler katıldı.  Konferans sonrasında öğrenciler konuşmacılara iş hayatı hakkında sorular yöneltti.

1- İş Hayatında Kariyer Konferansı sonrasında konuşmacılar ve öğrenciler bir arada.

2- Ali Rıza Ersoy Öğrencilere rekabet ettikleri gençlerden örnekler verdi

3- Tolga Görgülü konuşmasında kişisel kariyerinden örnekler verdi

4- Konuşmacılar toplu halde

5- Cem Tarık Yüksel'in konuşması ilgiyle izlendi

6- Cem Tarık Yüksel Mikam Müdürü Elif Sungur'dan teşekkür belgesini alırken