Mezunlarla İletişim ve Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİKAM) | Kariyer Hikayesi || Erdoğan Sökmen (2012)
Mezunlarla İletişim ve Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİKAM)

Kariyer Hikayesi || Erdoğan Sökmen (2012)

Paylaş

Kariyer Hikayesi || Erdoğan Sökmen (2012)

#kendihikayesiniyazanlar

Erdoğan SÖKMEN’12

Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği & Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bilimleri 


Değerli Maltepe Üniversiteli, Merhaba…
2012 yılında üniversitemiz Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği bölümü ile yine aynı yıl yandal programını bitirmeye hak kazanarak Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bilimleri bölümlerinden mezun oldum.

Tamamı ile Maltepe Üniversitesi’nden mezun olabilmenin bana kazandırdığı özgüven ve marka kimliği ile hızlı bir şekilde iş hayatına atıldım.

Üniversite dönemim boyunca devam zorunluluğumdan kalan tüm vaktimi İstanbul Anka Business Park Otel’in Satınalma, İdari işler ve Finans süreçlerini yöneterek geçirdim. Kendimi sürekli geliştirebilmek adına bir yandan Üniversitemiz Münazara Birliği’nde bir yandan da Üniversitemiz Yüzme takımında aktif olarak rol almaya çalışım.. Kısaca Üniversitemizin sınırsız kaynaklarından sonuna kadar faydalanmak için elimden geleni yaptım 😊
 

Mikro yönetim profesyonelliğinden Makro yönetimlerde büyük başarı sağlanacağına inanan biri olarak, Üniversite eğitim dönemim boyunca yeni deneyimler elde edebilmek için hemen hemen kampüs içi tüm boş vaktimi harika orman manzaralı ve bol oksijenli Merkez kütüphanemizde bu alt yapıyı sağlamak için çalışarak geçirdim.  


Mezuniyet töreninden 1 gün önce Rönesans Holding ile LİBYA / Tripoli – Trablus Merkez Şantiyesinden aldığım iş teklifi ile İnşaat sektörüne atıldım.
Sırası ile Libya ve Gabon ülkelerinde Satınalma ve İdari İşler alanında kazandığım deneyimler ile Türkiye’ye döndüm, yine İnşaat sektörünün ana dinamiklerinden biri olan Asansör ve Yürüyen Merdiven alanında kendimi geliştirmeye odaklandım.


Sırası ile Uzakdoğu devi Hyundai Elevator CO., İtalyan Asansör Makina Motor üreticisi Alberto Sassi’nin Türkiye resmi distrübitörü Fupa Lift Elevator TR ve halen çalışmakta olduğum dünya devi Schindler Elevator / Asansör Türkiye’de Satınalma Uzmanı olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim.

 

Siz de Maltepe Üniversitesi mezunu veya öğrencisi iseniz tüm sorularınız ve talepleriniz adına çekinmeden benim ile iletişime geçebilirsiniz….

Erdoğan SÖKMEN

https://tr.linkedin.com/in/erdo%C4%9Fan-s%C3%B6kmen-48569ab4