Mezunlarla İletişim ve Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİKAM) | #sosyalmesafe || Maltepe Üniversitesi Kitapları // Sadakat - Nereye Kadar
Mezunlarla İletişim ve Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİKAM)

#sosyalmesafe || Maltepe Üniversitesi Kitapları // Sadakat - Nereye Kadar

Paylaş

#sosyalmesafe || Maltepe Üniversitesi Kitapları // Sadakat - Nereye Kadar

YAZAR:           Muhittin Hasan UNCULAR

YAYINEVİ:       MALTEPE ÜNİVERSİTESİ KİTAPLARI

(Tanıtım Bülteninden)

20. yüzyılın son çeyreğinde çok hızlı bir şekilde gelişim gösteren havayolu sektörü bu trendi 21. yüzyılda da sürdürmeye devam ediyor. Ortak amaç ve hedefler doğrultusunda zamanla birbirlerinin “hub”larından, mevcut müşteri-yolcu ağından; özetle güç ve sinerjisinden faydalanmak isteyen havayolları farklı birliktelikler gösterip ittifaklar kuruyor.

Elinizdeki kitapta dünya havacılığının üç büyük havayolu ittifakı olan Oneworld, Skyteam ve Star Alliance’ın dışında bir alternatif olarak körfezdeki büyük havayolu taşıyıcıları olan Emirates, Etihad ve Qatar, bir “Körfez İttifakı-Gulf Alliance” kurabilir mi sorusuna cevap aranırken; havayolu müşterilerinde sadakatin nereye kadar olabileceği de ele alınıyor.

 

#BilgimizOlsun ‘da bu hafta Maltepe Üniversitesi Kitapları’nın en yenisi ile karşınızdayız. “Sadakat Nereye Kadar” dünya havacılığının üç büyük havayolu ittifakı olan Oneworld, Skyteam ve Star Alliance’ın dışında bir alternatif olarak körfezdeki büyük havayolu taşıyıcıları olan Emirates, Etihad ve Qatar, bir “Körfez İttifakı-Gulf Alliance” kurabilir mi sorusuna cevap aranırken; havayolu müşterilerinde sadakatin nereye kadar olabileceği de ele alınıyor.

#maltepeuniversitesi #maltepeuniversitesikutuphanesi #mikambilgimizolsun #hepimizeguzelgelecek