Maltepe Üniversitesi | ARALIK’18 ETKİNLİK TAKVİMİ

ARALIK’18 ETKİNLİK TAKVİMİ

01.12.2018, 09:50-13:10
“Çocuk Üniversitesi”
Yer: Kültür Merkezi Derslik No: 4, 7, 8
Düzenleyen: Eğitim Fakültesi
Program için tıklayınız.

01.12.2018, 10:00-12:00
Felsefe Seminerleri: “Türkiye’de Felsefe”
“Türkiye’de Sosyal Bilim Perspektifi Açısından Felsefe
Konuşmacı: Doç. Dr. Güncel ÖNKAL
Yer: Caddebostan Kültür Merkezi, B Salonu
Düzenleyen: Kadıköy Belediyesi - Maltepe Üniversitesi

01.12.2018, 10:00-18:00
“International Congress on Business and Marketing 2018 (ICBM’ 18)”
Yer: Marma Otel İstanbul, Akdeniz Salonu, İstanbul Salonu, Erdal İnönü Salonu
Düzenleyen: İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi - Kharkiv National University of Economics

03.12.2018, 09:00
Sergi: “3 Aralık Dünya Engelliler Günü Afiş Sergisi”
Yer: Kültür Merkezi Giriş Katı
Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı Bölümü

03.12.2018, 09:00-17:00
“3 Aralık Dünya Engelliler Günü Etkinliği”
Yer: Kültür Merkezi Giriş Katı
Düzenleyen: SKS, Hayvan Dostları Kulübü

03.12.2018, 10:00-16:00
Uygulamalı Eğitim: “Introduction to Body Psychotherapy”
Eğitmen: Fatuma FARAH
Yer: İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Eski Senato Odası
Düzenleyen: Sokakta Yaşayan ve Çalışan Çocuklar için Uygulama ve Araştırma Merkezi (SOYAÇ)

03.12.2018, 10:00-17:00
“3 Aralık Dünya Engelliler Günü Etkinliği”
Yer: Kültür Merkezi Giriş Kat
Düzenleyen: Engelli Öğrenci Birimi

03.12.2018, 12:00-14:00
Kampüs Ziyareti: Özel Gebze Sevgi Anadolu Lisesi 
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı 

03.12.2018, 12:30
Teknik Gezi: “Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi”
Yer: Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi, Maltepe
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı

03.12.2018, 14:00
Sergi: “3 Aralık Dünya Engelliler Günü ENGEL / SİZKEN”
Yer: Kültür Merkezi Girişi Fuaye Alanı
Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı Bölümü

04.12.2018, 10:00-11:30
Kampüs Ziyareti: Özel İstanbul Prestij Anadolu Lisesi 
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı  

04.12.2018, 10:00-13:00
Konferans: “Working Therapeutically with Vulnerable Children”
Konuşmacı: Fatuma FARAH
Yer: İletişim Fakültesi Süha Arın Konferans Salonu
Düzenleyen: Sokakta Yaşayan ve Çalışan Çocuklar için Uygulama ve Araştırma Merkezi (SOYAÇ)

04.12.2018, 13:30-14:30
Söyleşi: “Kaptana ‘Hava’dan Sorular”
Konuşmacı: İsmail BİNGÖL, Sorumlu Kaptan Pilot
Yer: İletişim Fakültesi Süha Arın Konferans Salonu
Düzenleyen: SKS, Havacılık Kulübü

04.12.2018, 17:00-20:00
Akran Mentörlüğü Eğitim Programı
“Bireysel Farkındalık”
Eğitmen: Prof. Dr. Gürkan DOĞAN
Yer: İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Eski Senato Odası
Düzenleyen: SKS, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi

05.12.2018, 10:00-12:00
Kampüs Ziyareti: Özel Maltepe Final Temel Lisesi
Yer: İletişim Fakültesi Süha Arın Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı   

05.12.2018, 10:00-12:00
Kampüs Ziyareti: Özel Atalar Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Temel Lisesi
Yer: İletişim Fakültesi Süha Arın Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı 

05.12.2018, 10:30-12:00
Konferans: “Teknoloji Bağımlılığı”
Konuşmacı: Öğr. Gör. Nesteren Gazioğlu
Yer: İletişim Fakültesi Süha Arın Konferans Salonu
Düzenleyen: SKS, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi

05.12.2018, 13:40-15:30
Söyleşi “Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunları ile Buluşuyor”
Yer: Hukuk Fakültesi Amfi I
Düzenleyen: SKS, Hukuk Kulübü

05.12.2018, 14:00-16:00
Anma Töreni: “Müzik ve Anılarla Levent Tanman”
Yer: İletişim Fakültesi Süha Arın Konferans Salonu
Düzenleyen: SKS, Müzik Kulübü

05.12.2018, 18:00-20:00
Etik Lider Akademisi
Konuşmacı: Muhammed SATILMIŞ, Serbest Danışman
Yer: Kültür Merkezi, Derslik No: 12
Düzenleyen: Etik Değerler Merkezi (EDMER) - SKS, Felsefe Kulübü

06-07.12.2018, 09:00-16:00
Fuar:  “İzmir Üniversite Tercih ve Tanıtım Günleri”
Yer: İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi
Düzenleyen: Eket Fuarcılık

06.12.2018, 11:00-12:30
Söyleşi “Otellerde Kat Hizmetleri Departmanının İşleyişi”
Konuşmacı: Murat MERCAN, Marriott Hotel Şişli, Kat Hizmetleri Departmanı Müdürü
Yer: Meslek Yüksekokulu Toplantı Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı

06.12.2018, 12:30
Teknik Gezi: “Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi”
Yer: Özel İstanbul Onkoloji Hastanesi, Maltepe
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı

06.12.2018, 13:00-16:00
Konferans: “Halkla İlişkilerde Medya Planlama”
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı

06.12.2018, 13:00-15:00
Konferans: "Energy in the World Politics: Special Reference to South Asia" 
Konuşmacı: Mohammad Monirul Islam, Bangladeş Başkonsolosu
Yer: Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Amfisi
Düzenleyen: Rektörlük - Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi - Çevre ve Enerji Teknolojileri Uygulama ve Araştırma Merkezi

07.12.2018, 14:00-15:30
Konferans: “Engelliye Engel Olma”
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu Erkut Özel Salonu
Düzenleyen: SKS, Hemşirelik ve Sağlık Kulübü - British Center

07.12.2018, 14:30-16:00
Kampüs Ziyareti: Çorlu Birey Özel Eğitim Kursu
Yer: Tıp Fakültesi-304 Numaralı Derslik
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

07.12.2018, 17:00-19:30
“Duke of Edinburgh Programı” Gümüş Ödül Töreni
Yer: İletişim Fakültesi Süha Arın Konferans Salonu
Düzenleyen: Duke of Edinburgh Programı Ödül Koordinatörlüğü - Türkiye İnsan Kaynakları Vakfı (TİKAV) - Rektörlük

08.12.2018, 09:50-13:10
“Çocuk Üniversitesi”
Yer: Kültür Merkezi Derslik No: 4, 7, 8
Düzenleyen: Eğitim Fakültesi
Program için tıklayınız.

08.12.2018, 10:00-12:00
Felsefe Seminerleri: “Türkiye’de Felsefe”
“Türkiye’de Felsefenin Alternatif Platformları: Sosyal Medya Analizi”
Konuşmacı: Doç. Dr. Güncel ÖNKAL
Yer: Caddebostan Kültür Merkezi, B Salonu
Düzenleyen: Kadıköy Belediyesi - Maltepe Üniversitesi

08.12.2018, 14:00-16:00
Eğitim: “Afet ve Bilinçlendirme Eğitimi”
Yer: Afet Eğitimi ve Bilinçlendirme Parkı
Düzenleyen: SKS, Arama Kurtarma Kulübü

10.12.2018, 08:30
Spor: “Üniversitelerarası Futbol Maçı”
Yer: Kavacık Fulbol Sahaları
Düzenleyen: SKS - Spor Bölümü

10-24.12.2018, 10:00-15:00
“Kitap En Güzel Hediyedir”
Batman Beşiri Kesiktaş İlkokulu Kitap Bağışı Kampanyası
Yer: Kültür Merkezi Giriş Katı
Düzenleyen: SKS, Genç Kadem Kulübü

10.12.2018, 10:30-12:00
Kampüs Ziyareti: Türk Kızılayı Anadolu Lisesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

10.12.2018, 13:30
Gezi: “Cumhuriyet Gazetesi Ziyareti”
Yer: Cumhuriyet Gazetesi, Şişli
Düzenleyen: İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü

10.12.2018, 15:00-19:00
Eğitim: “Acil Durum Emniyet Kuralları Eğitimi”
Yer: THY Uçuş Eğitim Merkezi
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı - THY

11.12.2018, 10:00-11:30
Kampüs Ziyareti: İzmit Uğur Temel Lisesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu Erkut Özel Konferans Salonu  
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı 

11.12.2018, 11:00-13:00
Seminer: “Enerji Sektöründe Dijitalleşme”
Konuşmacı: Dr. Sinan KUFEOĞLU
Yer: Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Amfisi
Düzenleyen: Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü

11.12.2018, 11:00-13:00
Panel: “Doğu Akdeniz Krizi”
Yer: İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Amfisi
Düzenleyen: İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü
Program için tıklayınız.

11.12.2018, 13:30-15:30
Konferans: “Doğu Türkistan’da Neler Oluyor?”
Konuşmacı: Dr. Ömer KUL
Yer: Eğitim Fakültesi Amfisi
Düzenleyen: SKS, Avrasya Kulübü

11.12.2018, 13:30-15:00
Söyleşi: “Otel Yönetimi”
Konuşmacılar:
Jenna Hughes ANLAR, Babera Boutique Otel Genel Müdürü
Gürsoy  ERCAN, Babera Boutique Otel Resepsiyonist
Yer: Meslek Yüksekokulu Toplantı Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı

11.12.2018, 14:00-15:30
Kampüs Ziyareti: Sancaktepe Belediyesi Genç Gelecek Merkezi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

11.12.2018, 17:00-20:00
Akran Mentörlüğü Eğitim Programı
“Kaygı ve Kaygıyla Başa Çıkma Stratejileri”
Eğitmen: Arş. Gör. Esra ELMAS
Yer: İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Eski Senato Odası
Düzenleyen: SKS, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi

12.12.2018, 08:30
Spor: “Üniversitelerarası Futbol Maçı”
Yer: Kavacık Fulbol Sahaları
Düzenleyen: SKS - Spor Bölümü

12.12.2018, 09:30-10:15
Rehber Sahada Projesi
Seminer: “Sınav Sürecinde Akran ve Ebeveynlerle İlişkiler”
Konuşmacılar:
Arş. Gör. Begüm ERDOĞDU
Umut Can HIZIROĞLU, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü 4. Sınıf Öğrencisi
Yer: Şehit İbrahim Cengiz İmam Hatip Ortaokulu
Düzenleyen: SKS - Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi

12.12.2018, 09:30-18:30
Uzakrota Travel Summit 2018
Yer: Hilton Bosphorus Convention Center
Katılımcı: Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı
Düzenleyen: uzakrota.com

12.12.2018, 11:00
Konferans: “Çocukta Cinsel İstismar”
Konuşmacı: Prof. Dr. Oğuz POLAT
Yer: Hukuk Fakültesi Amfi 1
Düzenleyen: SKS, Hukuk Kulübü

12.12.2018, 13:30-16:00
Konferans: “Mesleğin Fragmanı”
Yer: Hukuk Fakültesi Amfi 3
Düzenleyen: Öğrenci Konseyi

12.12.2018, 14:00-15:30
Kampüs Ziyareti: Özel Şahin Sağlık Meslek Lisesi
Yer: Tıp Fakültesi-304 Numaralı Derslik
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

12.12.2018, 18:00-20:00
Etik Lider Akademisi
Konuşmacı: Özge Gülşen KÖSEM, Mondelēz International Kıdemli Hukuk Danışmanı
Yer: Kültür Merkezi, Derslik No: 12
Düzenleyen: Etik Değerler Merkezi (EDMER) - SKS, Felsefe Kulübü

13-14.12.2018, 09:00-16:00
Fuar: “Ankara Üniversite Tercih ve Tanıtım Günleri”
Yer: Ankara Anfa Altınpark Fuar Merkezi
Düzenleyen: Eket Fuarcılık

13.12.2018, 13:00-14:00
Söyleşi: “Dekanla Çay Saati”
Yer: İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Fuaye Alanı
Düzenleyen: İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi

14.12.2018, 14:00-16:40
“Geleceğinize Gelin Projesi”
“Öğretmen İletişim Becerileri Geliştirme Programı”
Konuşmacılar:
Prof. Dr. Betül ÇOTUKSÖKEN: "Öğretmen-Veli İletişimi"
Doç. Dr. Melike Türkan BAĞLI: "Öğretmen-Öğrenci İletişimi"
Öğr. Gör. Elif SUNGUR: "Öğretmen-Öğretmen İletişimi"
Yer: Kocaeli Marmara Eğitim Kurumları Kültür Merkezi
Düzenleyen: Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü - Maltepe Üniversitesi - Marmara Eğitim Kurumları
Program için tıklayınız.

15.12.2018, 09:50-13:10
“Çocuk Üniversitesi”
Yer: Kültür Merkezi Derslik No: 4, 7, 8
Düzenleyen: Eğitim Fakültesi
Program için tıklayınız.

15.12.2018, 10:00-12:00
Felsefe Seminerleri: “Türkiye’de Felsefe”
“Türkiye’de İnsan Felsefesi Çalışmaları”
Konuşmacı: Prof. Dr. Sevgi İYİ
Yer: Caddebostan Kültür Merkezi, B Salonu
Düzenleyen: Kadıköy Belediyesi - Maltepe Üniversitesi

15.12.2018 13:00-15:00
Etkinlik: “Anestezi Teknikerliği Yolunda İlk Adım”
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Anestezi Programı - Anestezi Teknisyen ve Teknikerleri Derneği

17-18.12.2018, 09:00-16:00
Fuar: “Antalya Üniversite Tercih ve Tanıtım Günleri”
Yer: Antalya Mimar Sinan Kongre Merkezi
Düzenleyen: Eket Fuarcılık

17.12.2018, 11:00-12:30
Kampüs Ziyareti: Özel Sakarya Şahin Anadolu Lisesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı 

17.12.2018, 12:00-17:00
Kariyer Günü: Tuzla Mehmet Tekinalp Anadolu Lisesi
Yer: Tuzla Mehmet Tekinalp Anadolu Lisesi Yerleşkesi
Düzenleyen: Tuzla Mehmet Tekinalp Anadolu Lisesi

18.12.2018, 08:30
Spor: “Üniversitelerarası Futbol Maçı”
Yer: Kavacık Fulbol Sahaları
Düzenleyen: SKS - Spor Bölümü

18.12.2018, 10:00-11:30
Kampüs Ziyareti: Aziz Bayraktar Anadolu İmam Hatip Lisesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı 

18.12.2018, 13:30-15:30
Seminer: “Çocuk ve İletişim”
Konuşmacı: Prof. Dr. Bülent COŞKUN
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı

18.12.2018, 17:00-20:00
Akran Mentörlüğü Eğitim Programı
“Yetersizlikten Etkilenmiş Bireylere İletişim Becerilerinin Kazandırılması”
Eğitmen: Prof. Dr. Gönül KIRCAALİ İFTAR
Yer: İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Eski Senato Odası
Düzenleyen: SKS, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi

19.12.2018, 09:00-10:00
Kampüs Ziyareti: Özel Sakarya Şahin Anadolu Lisesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

19.12.2018, 09:30-10:15
Rehber Sahada Projesi
Seminer: “Akran Zorbalığı”
Konuşmacılar:
Psk. Yasemin KILDIRAN
Tuba SANCAK, Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü 3. Sınıf Öğrencisi
Yer: Şehit İbrahim Cengiz İmam Hatip Ortaokulu 
Düzenleyen: SKS - Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi

19.12.2018, 10:00-11:30
Kampüs Ziyareti: Handan Hayrettin Yelkikanat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu Erkut Özel Konferans Salonu  
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

19.12.2018 13:30-15:30
Söyleşi: “Yer Gök PR” Kitabı Yazarlarıyla Söyleşi ve İmza Günü
Yer: Marma Otel İstanbul, İstanbul Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı - Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı - Papatya Bilim Üniversite Yayıncılığı
Program için tıklayınız.

19.12.2018, 18:00-20:00
Etik Lider Akademisi
Konuşmacı: Ersin EMİR, QNB Finansbank Teftiş Kurulu Başkanı
Yer: Kültür Merkezi, Derslik No: 12
Düzenleyen: Etik Değerler Merkezi (EDMER) - SKS, Felsefe Kulübü

20.12.2018, 08:30
Spor: “Üniversitelerarası Futbol Maçı”
Yer: Kavacık Fulbol Sahaları
Düzenleyen: SKS - Spor Bölümü 

20.12.2018, 13:45-15:30
Konser: “Marmara Üniversitesi Çok Sesli Müzik Kulübü Korosu Müzik Dinletisi”
Yer: Kültür Merkezi Mimar H. Vedat Çakırca Konferans Salonu
Düzenleyen: Yabancı Diller Yüksekokulu - Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi

20.12.2018, 17:00-19:30
“Etik Lider Akademisi 9. Dönem Mezunları Ödül Töreni”
Yer: Denizbank Genel Müdürlük Binası, Esentepe
Düzenleyen: SKS, Felsefe Kulübü

21.12.2018, 10:00-11:30
Kampüs Ziyareti: Özel Sancaktepe Teknoloji ve İnsan Koleji
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı 

22.12.2018, 09:50-13:10
“Çocuk Üniversitesi”
Yer: Kültür Merkezi Derslik No: 4, 7, 8
Düzenleyen: Eğitim Fakültesi
Program için tıklayınız.

22.12.2018, 10:00-12:00
Felsefe Seminerleri: “Türkiye’de Felsefe”
“Türkiye’de Etik ve Değer Felsefesi Çalışmaları”
Konuşmacı: Prof. Dr. Sevgi İYİ
Yer: Caddebostan Kültür Merkezi, B Salonu
Düzenleyen: Kadıköy Belediyesi-Maltepe Üniversitesi   

24.12.2018, 10:00-11:30
Kampüs Ziyareti: Maltepe Orhangazi Anadolu Lisesi
Yer:  Yabancı Diller Yüksekokulu Erkut Özel Konferans Salonu  
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

24.12.2018, 14:00-15:30
Söyleşi: “Suriye Mutfağı İstanbul’da”
Konuşmacı: Prof. Dr. Oğuz MAKAL, Yönetmen
Yer: İletişim Fakültesi Süha Arın Konferans Salonu
Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü  

25-26-27.12.2018, 08:30-17:30
Kariyer Günü: Pendik Kariyer Günleri
Yer: Pendik Yunus Emre Kültür Merkezi
Düzenleyen: Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü    

26.12.2018, 09:30-10:15
Rehber Sahada Projesi
Seminer: “Teknoloji Bağımlılığı”
Konuşmacılar:
Arş. Gör. Zeynep Ece TEZEL
Fatmanur BIÇAKÇI, Psikoloji Bölümü 3. Sınıf Öğrencisi
Yer: Şehit İbrahim Cengiz İmam Hatip Ortaokulu
Düzenleyen: SKS - Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi    

27-28.12.2018, 09:00-16:00
Fuar: “Bursa Üniversite Tercih ve Tanıtım Günleri”
Yer: Bursa Merinos AKKM
Düzenleyen: Eket Fuarcılık

27.12.2018, 14:00-15:30
Sergi: “Mehmet Özen Resim Sergisi: Antiokhus’un Kehaneti”
Yer: Güzel Sanatlar Fakültesi Fuayesi
Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi 

28.12.2018, 14:00-16:40
“Geleceğinize Gelin Projesi”
“Öğretmen İletişim Becerileri Geliştirme Programı”
Konuşmacılar:
Prof. Dr. Betül ÇOTUKSÖKEN: "Öğretmen-Veli İletişimi"
Doç. Dr. Melike Türkan BAĞLI: "Öğretmen-Öğrenci İletişimi"
Öğr. Gör. Elif SUNGUR: "Öğretmen-Öğretmen İletişimi"
Yer: Kocaeli Marmara Eğitim Kurumları Kültür Merkezi
Düzenleyen: Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü - Maltepe Üniversitesi - Marmara Eğitim Kurumları
Program için tıklayınız.

29.12.2018, 09:50-13:10
“Çocuk Üniversitesi”
Yer: Kültür Merkezi Derslik No: 4, 7, 8
Düzenleyen: Eğitim Fakültesi
Program için tıklayınız.

Düşüncede Özgür, Eğitimde Çağdaş, Bilimde Evrensel