Maltepe Üniversitesi | Kasım’19 Etkinlik Takvimi

Kasım’19 Etkinlik Takvimi

01-02.11.2019, 08:00-18:00
“IUGA (International Urogynecology Association) Exchange Meeting”
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, İstanbul Salonu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri
Program için tıklayınız.

01.11.2019
Futbol Hazırlık Maçı 
Düzenleyen: SKS Spor Müdürlüğü - Beykoz Kaymakamlığı

01.11.2019, 10:00-13:00
Teknik Gezi: Doğuş Yayın Grubu
Yer: Maslak
Düzenleyen: MİKAM (Mezunlarla İletişim ve Kariyer Araştırma ve Uygulama Merkezi)

01.11.2019, 14:00-15:00
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Etkinliği
Konferans: "29 Ekim Cumhuriyet'in İlanı"
Konuşmacı: Dr. Öğr. Üyesi Aslı Nur SENCER
Yer: Maltepe 1 No'lu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü 
Düzenleyen: Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Bölümü - Maltepe 1 No'lu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü

01.11.2019, 14:00-16:00
Çocuk Gelişimi Programının Danışma Kurulu Toplantısı
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Nail Boratav Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı

02.11.2019, 09:50-13:10
“Çocuk Üniversitesi”
Yer: Kültür Merkezi Derslik No: 2-4-7-8
Düzenleyen: Eğitim Fakültesi

04.11.2019, 10:00-13:00
Kampüs Ziyareti: Özel İzmit Uğur Anadolu Lisesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu - Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

04.11.2019, 10:00-13:00
Kampüs Ziyareti: Özel Pendik Birikim Anadolu Lisesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu - Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

04.11.2019, 11:00-13:00
Söyleşi: “Kuantum ve Sanat”
Konuşmacı: Prof. Dr. Afif SIDDIKİ
Yer: Konservatuvar
Düzenleyen: Konservatuvar

04.11.2019, 12:00-13:00
Seminer: "Ergen Eğitimi"
İstanbul Veli Akademileri Projesi  
Konuşmacı: Öğr. Gör. Nesteren GAZİOĞLU
Yer: Ümraniye – TEV Zahide Garing Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Maltepe Üniversitesi, Ümraniye TEV Zahide Garing Ortaokulu

05.11.2019, 12:00-12:40
“Gökyüzünde Fark Yaratanlar” Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Kişisel Gelişimi Programı
Seminer: “Tanışma ve Mülakat”
Konuşmacı: Öğr. Gör. Nesteren GAZİOĞLU ve Öğr. Gör. Gülay HACIOĞLU
Yer: Meslek Yüksekokulu - Mock-up
Düzenleyen: Rektörlük - Meslek Yüksekokulu - İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümü

05.11.2019, 13:30-16:30
Söyleşi “Çocuklar için '1' Olalım”
Yer: Süha Arın Konferans Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu - Çocuk İstismarı ve İhtimali ile Mücadele Derneği 

06-07-08.11.2019, 08:00-18:00
Brand Week Istanbul 2019 
Yer: Zorlu PSM, Beşiktaş 
Düzenleyen: Kapital Medya

06.11.2019, 09:00-18:00
Fuar: Ordu Üniversite Tercih ve Tanıtım Günleri
Yer: Ordu Kültür ve Sanat Merkezi 
Düzenleyen: Eket Fuarcılık

06.11.2019, 10:30-12:00
Söyleşi: “Otel İşletmeciliği ve Kariyer Yönetimi”
Konuşmacı: Alper ŞERBETÇİOĞLU, Wyndham Hotels & Resorts Orta Doğu, Avrasya ve Afrika Bölgeleri Gelir Yönetimi Direktörü 
Yer: Meslek Yüksekokulu Derslik No: 5
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı

06.11.2019, 12:00
Türkiye Üniversiteler Federasyonu Resmi Futbol Maçı
Yer: Kavacık Futbol Sahası
Düzenleyen: SKS, Spor Müdürlüğü

06.11.2019, 15:30-16:00
İmza Günü: Sally Helgesen – “Kadınlar Nasıl Güçlenir? Başarıyı Engelleyen 12 Kötü Alışkanlığı Bırakmak”
Yer: Zorlu PSM, Beşiktaş 
Düzenleyen: Kapital Medya

06.11.2019, 15:30-16:20
“Gökyüzünde Fark Yaratanlar” Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Kişisel Gelişimi Programı
Seminer: “Motivasyon”
Konuşmacı: Öğr. Gör. Nesteren GAZİOĞLU ve Arş. Gör. Esra ÖKTEM
Yer: Meslek Yüksekokulu - Mock-up
Düzenleyen: Rektörlük - Meslek Yüksekokulu - İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümü

07.11.2019, 11:50-12:20
İmza Günü: Dave Trott – “Yaratıcı Körlük ve Tedavi Yolları”
Yer: Zorlu PSM, Beşiktaş 
Düzenleyen: Kapital Medya

07.11.2019, 18:00-20:00
Etik Lider Akademisi
“Etik Nedir?”
Konuşmacı: Prof. Dr. Betül ÇOTUKSÖKEN
Yer: Kültür Merkezi, Derslik No: 5
Düzenleyen: Etik Değerler Merkezi (EDMER) – SKS, Felsefe Kulübü

07.11.2019, 19:00-21:00
Felsefe Seminerleri: “21. Yüzyılda Felsefe”
“Geçmişten Günümüze Felsefe-Psikoloji İlişkileri I”
Konuşmacı: Dr. Öğr. Üyesi  Bergen COŞKUN ÖZÜAYDIN
Yer: Caddebostan Kültür Merkezi, B Salonu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Kadıköy Belediyesi

08.11.2019, 09:00-18:00
Fuar: Trabzon Üniversite Tercih ve Tanıtım Günleri
Yer: Ramada Plaza Trabzon 
Düzenleyen: Eket Fuarcılık

08.11.2019, 13:00-14:30
Brand Week İstanbul 
"Networking Buluşması"
Konuşmacılar:
Prof. Dr. Feryal Özel, University of Arizona, Department of Astronomy 
Prof. Dr. Lalin Anık, University of  Virginia, Darden School of Business
Sally Helgesen, Yazar ve Liderlik Koçu
Yer: Zorlu PSM, Rocca Restaurant
Düzenleyen: Kapital Medya - Maltepe Üniversitesi

09.11.2019, 09:50-13:10
“Çocuk Üniversitesi”
Yer: Kültür Merkezi Derslik No: 2-4-7-8
Düzenleyen: Eğitim Fakültesi

09-10.11.2019, 09:00-18:00
Gezi: Anıtkabir ve TBMM Ziyareti
Düzenleyen: SKS, Sosyal Politikalar Kulübü

09-12.11.2019, 09:00-18:00
FEDEK Akreditasyon Kurumu Ziyareti
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia
Düzenleyen: FEDEK - İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi

09.11.2019, 13:00
Gezi: Darülaceze Huzurevi Ziyareti
Yer: Kayışdağı
Düzenleyen: SKS, Genç KADEM Kulübü

10.11.2019, 09:00
10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü 
Çelenk Bırakma Töreni
Yer: Yönetim Merkezi Önü, Atatürk Anıtı
Düzenleyen: Rektörlük

11-12.11.2019, 09:00-18:00
Fuar: Samsun Üniversite Tercih ve Tanıtım Günleri
Yer: Sheraton Grand Samsun Hotel 
Düzenleyen: Eket Fuarcılık

11.11.2019, 10:00-13:00
Kampüs Ziyareti: Özel Kocaeli Safir Koleji
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu - Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı 

11.11.2019, 11:11
"Geleceğe Nefes Kampanyası: 81 İlde 11 Milyon Fidan"
Düzenleyen: SKS, Genç TEMA Kulübü

11.11.2019, 12:00
Üniversiteler Federasyonu Resmi Voleybol Maçı: Maltepe Üniversitesi-Özyeğin Üniversitesi
Yer: Yeditepe Üniversitesi Spor Salonu
Düzenleyen: Üniversiteler Federasyonu - SKS, Spor Müdürlüğü

11.11.2019, 12:00-13:00
Seminer: "Ergen Eğitimi"
İstanbul Veli Akademileri Projesi  
Konuşmacı: Öğr. Gör. Nesteren GAZİOĞLU
Yer: Ümraniye – Mediha Tansel Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Maltepe Üniversitesi, Ümraniye Mediha Tansel Ortaokulu

11.11.2019, 15:25-17:00
Seminer: “Psikolog Ebru Coşar ile Havacılık Psikolojisi”
Yer: Henüz belli değil.
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği

11.11.2019, 18:00-20:00
Etik Lider Akademisi
"Perakende Etiği Nedir?"
Konuşmacı: Burak ÜNALDI, Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu Genel Sekreteri  
Yer: Kültür Merkezi, Derslik No: 5
Düzenleyen: Etik Değerler Merkezi (EDMER) – SKS, Felsefe Kulübü 

12.11.2019, 12:00-12:40
“Gökyüzünde Fark Yaratanlar” Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Kişisel Gelişimi Programı
Seminer: “Farkındalık”
Konuşmacı: Öğr. Gör. Nesteren GAZİOĞLU 
Yer: Meslek Yüksekokulu - Mock-up
Düzenleyen: Rektörlük - Meslek Yüksekokulu - İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümü

12.11.2019, 15:00-16:00
Konferans: "Malpraktis Uygulamalarında Hemşirelerin Yasal Yükümlülükleri"
Yer: Hemşirelik Yüksekokulu Safiye Hüseyin Elbi Amfisi
Düzenleyen: Hemşirelik Yüksekokulu - SKS, Hemşirelik ve Sağlık Kulübü - Öğrenci Hemşireler Derneği (ÖHDER)

12.11.2019, 17:00
Üniversiteler Federasyonu Resmi Futsal Maçı: Maltepe Üniversitesi - Beykent Üniversitesi
Yer: Maltepe Gençlik Merkezi Spor Salonu
Düzenleyen: Üniversiteler Federasyonu - SKS, Spor Müdürlüğü

12.11.2019, 17:00-18:00
Akran Mentörlüğü Eğitim Programı Tanışma Toplantısı
Yer: Kültür Merkezi Öğrenci Kulüpleri Odası
Düzenleyen: SKS

13.11.2019, 09:15-10:15
Seminer: "Akademik Başarı"
İstanbul Veli Akademileri Projesi  
Konuşmacı: Uzm. Psk. Merve ERBAŞ
Yer: Maltepe – Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Maltepe Üniversitesi, Maltepe Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu

13.11.2019, 10:00-13:00
Kampüs Ziyareti: İstanbul Özel Şafak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu - Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı 

13.11.2019, 10:00-13:00
Kampüs Ziyareti: Aydın Doğan Güzel Sanatlar Lisesi
Yer: Konservatuvar
Düzenleyen: Konservatuvar

13.11.2019, 12:00
Üniversitelerarası Resmi Futbol Maçı: Maltepe Üniversitesi - Doğuş Üniversitesi
Yer: Çamlık Futbol Sahası
Düzenleyen: Türkiye Üniversiteler Spor Federasyonu - SKS, Spor Müdürlüğü

13.11.2019, 14:00-15:00
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Etkinliği
Konferans: "Çokyönlü Lider Atatürk"
Konuşmacı: Emekli Tümamiral Mesut ÖZEL
Müzik Dinletisi: Atatürk'ün Sevdiği Şarkılar 
Yer: Mimar H. Vedat Çakırca Konferans Salonu
Düzenleyen: Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Bölümü

13.11.2019, 15:30-16:20
“Gökyüzünde Fark Yaratanlar” Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Kişisel Gelişimi Programı
Seminer: “Motivasyon”
Konuşmacı: Öğr. Gör. Nesteren GAZİOĞLU ve Arş. Gör. Esra ÖKTEM
Yer: Meslek Yüksekokulu - Mock-up
Düzenleyen: Rektörlük - Meslek Yüksekokulu - İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümü

14-18.11.2019, 08:00-23:59
“Ulusal Erasmus Yönetim Kurulları Toplantısı”
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Akdeniz, Erdal İnönü, Ekrem Akurgal ve Hantili Salonları 
Düzenleyen: Uluslararası Ofis

14-15.11.2019, 09:00-18:00
Fuar: Ankara Üniversite Tercih ve Tanıtım Günleri
Yer: Anfa Altınpark Fuar ve Kongre Merkezi 
Düzenleyen: Eket Fuarcılık

14-16.11.2019, 09:00-17:00
“8. Uluslararası İslam Tıp Tarihi ve Etiği Kongresi”
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Marmara ve İstanbul Salonu
Düzenleyen: Tıp Fakültesi Tıp Tarihi ve Etik Anabilim Dalı

14.11.2019, 12:00-14:00
Bankacılık ve Sigortacılık Programının Danışma Kurulu Toplantısı
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Hantili Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Programı

14.11.2019, 14:00-15:00
Konferans: "Atatürk'ün Eğitim Anlayışı"
Konuşmacı: Dr. Öğr. Üyesi Aslı Nur SENCER
Yer: Maltepe 1 No'lu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü 
Düzenleyen: Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Bölümü - Maltepe 1 No'lu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü 

14.11.2019, 14:00-16:00
İlk ve Acil Yardım Programının Danışma Kurulu Toplantısı
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Hantili Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım Programı

14.11.2019, 14:30- 16:30
Konferans: “Havacılığın Vizyonu”
Konuşmacı: Murat DEMİRBİLEK, Pegasus Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı
Yer: Süha Arın Konferans Salonu
Düzenleyen: SKS, Havacılık Kulübü

14.11.2019, 19:00-21:00
Felsefe Seminerleri: “21. Yüzyılda Felsefe”
“Geçmişten Günümüze Felsefe-Psikoloji İlişkileri II”
Konuşmacı: Dr. Öğr. Üyesi  Bergen COŞKUN ÖZÜAYDIN
Yer: Caddebostan Kültür Merkezi, B Salonu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Kadıköy Belediyesi

15.11.2019, 10:00-14:00
Teknik Gezi: Nuh Çimento Grubu
Yer: Nuh Çimento- Kocaeli
Düzenleyen: MİKAM (Maltepe Üniversitesi Mezunlarla İletişim ve Kariyer Araştırma ve Uygulama Merkezi)
(Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Kalite Koordinatörü Doç. Dr. Sinan APAK ve Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencilerinin katılımıyla)

15.11.2019, 15:00-16:30
Anestezi Programının Danışma Kurulu Toplantısı
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Muazzez İlmiye Çığ Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Anestezi Programı

16.11.2019, 09:50-13:10
“Çocuk Üniversitesi”
Yer: Kültür Merkezi Derslik No: 2-4-7-8
Düzenleyen: Eğitim Fakültesi

16.11.2019, 13:00
Gezi: Turkcell Diyalog Müzesi
Yer: Esentepe
Düzenleyen: SKS, Toplumsal Farkındalık Kulübü

18.11.2019, 09:00-10:30
Kampüs Ziyareti: Özel Mersin Erdemli Final Anadolu Lisesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu - Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı  

18.11.2019, 10:00-14:15
"Okuldayız: Üsküdar Projesi" Süreç Değerlendirme Toplantısı
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Hantili Salonu
Düzenleyen: SOYAÇ - Üsküdar Kaymakamlığı

18.11.2019, 11:00-12:00
"Eğiticinin Eğitimi Seminerleri"
Seminer: "Öğretmen ve İletişim"
Eğitimci: Prof. Dr. Betül ÇOTUKSÖKEN
Yer: Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Kongre Merkezi, Yenidoğan
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi, Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

18.11.2019, 12:30-15:30
“Oğuz Gülmez Kırmızı Sergisi”
Yer: İletişim Fakültesi, Dekanlık Önü Sergi Salonu
Düzenleyen: İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü - Turna Yayınları

19.11.2019, 09:30-10:30
Seminer: "Yas Psikolojisi"
İstanbul Veli Akademileri Projesi  
Konuşmacı: Dr. Öğr. Üyesi Gresa ÇARKAXHİU BULUT
Yer: Maltepe Rehberlik ve Araştırma Merkezi
Düzenleyen: Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Maltepe Üniversitesi, Maltepe Rehberlik ve Araştırma Merkezi

19-20-21-22.11.2019, 09:00-17:00
Anakent Koleji Model Birleşmiş Milletler Konferansı (AnakentMUN’19)
Yer: Kültür Merkezi Derslikleri No: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13
Düzenleyen: Anakent Koleji (Model United Nations) Kulübü

19.11.2019, 10:00-17:00
HEY (Hayal, Etkinlik, Yaşam) Vizyon Çalıştayı
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Marmara Salonu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Program için tıklayınız.

19.11.2019, 10:00-11:00
"Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesi Öğretmen Eğitimi"
Atölye: "Felsefe"
Eğitimci: Prof. Dr. Sevgi İYİ
Yer: İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Derslik 13
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi, Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesi

19.11.2019, 10:00-11:00
"Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesi Öğretmen Eğitimi"
Atölye: "Oyunculuk"
Eğitimci: Arş. Gör. Umut BARIŞ
Yer: Süha Arın Konferans Salonu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi, Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesi

19.11.2019, 10:00-12:00
"Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesi Öğretmen Eğitimi"
Atölye: "Fotoğrafçılık"
Eğitimci: Öğr. Gör. Engin TİRE
Yer: Kültür Merkezi, 3 no'lu Bilgisayar Laboratuvarı
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi, Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesi

19.11.2019, 11:00-15:00
"İBB Kariyer Eğitim Günleri" Tanıtım Standı
Yer: Kültür Merkezi Fuaye Alanı
Düzenleyen: İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü - MİKAM

19.11.2019, 17:00-20:00
Akran Mentörlüğü Eğitim Programı 
"Günümüzde Akran Mentörlüğü"
Konuşmacı: Öğr. Gör. Nesteren Gazioğlu
Yer: İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Eski Senato Odası
Düzenleyen: SKS

20.11.2019, 09:00-11:00
"MEGA Öğretmen Eğitimi"
Atölye: "Eğitimde Yeni Yaklaşımlar"
Eğitimci: Dr. Öğr. Üyesi Sevim AŞİROĞLU
Yer: Maltepe Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İmam Hatip Lisesi
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

20.11.2019, 09:00-11:00
"MEGA Öğretmen Eğitimi"
Atölye: "Aile Okulu I"
Eğitimci: Prof. Dr. Betül ÇOTUKSÖKEN
Yer: Maltepe Esenkent Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

20.11.2019, 09:00-11:00
"MEGA Öğretmen Eğitimi"
Atölye: "Drama Hikaye ile Masal Anlatıcılığı" 
Eğitimci: Arş. Gör. Fatih Kıvanç ERDOĞAN 
Yer: Maltepe İBB Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

20.11.2019, 09:00-11:00
"MEGA Öğretmen Eğitimi"
Atölye: "Okul Öncesinde Farklı Yaklaşımlar ve Modeller" 
Eğitimci: Dr. Öğr. Üyesi Handan DOĞAN
Yer: Maltepe İBB Mahmut Bayram İmam Hatip Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

20.11.2019, 10:00-11:00
"Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Eğiticinin Eğitimi Seminerleri" 
Seminer: "Travma ve Öğrenme İlişkisi"
Eğitimci: Dr. Öğr. Üyesi Betül TANACIOĞLU AYDIN
Yer: Üsküdar Kandilli Kız Anadolu Lisesi
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 

20.11.2019, 10:00-11:00
"Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Eğiticinin Eğitimi Seminerleri" 
Seminer: "Yabancı Dil Nasıl Öğrenilmez?"
Eğitimci: Dr. Öğr. Üyesi Hakan DİLMAN
Yer: Üsküdar Özel Nun Koleji
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 

20.11.2019, 10:00-14:00
"MEGA Öğretmen Eğitimi"
Atölye: "Ölçme ve Değerlendirme Araçları"
Eğitimci: Dr. Öğr. Üyesi Ali TEMEL
Yer: Maltepe Rezan Has Anadolu Lisesi
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

20.11.2019, 10:00-14:00
İŞKUR İrtibat Noktası
İş ve Meslek Danışmanı Rehberliği
Yer: Kültür Merkezi Fuaye Alanı
Düzenleyen: İŞKUR Pendik Şube Müdürlüğü – MİKAM

20.11.2019, 11:00-12:00
"Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Eğiticinin Eğitimi Seminerleri" 
Seminer: "Dünya Dili Olarak İngilizce"
Eğitimci: Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Nejat TÖNGÜR
Yer: Üsküdar Selami Ali Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 

20.11.2019, 11:30
Üniversiteler Federasyonu 2. Lig Basketbol Resmi Turnuvası: Maltepe Üniversitesi - İstanbul Üniversitesi
Yer: Pirî Reis Üniversitesi Basketbol Sahası, Tuzla
Düzenleyen: Üniversiteler Federasyonu - SKS, Spor Müdürlüğü  

20.11.2019, 11:30-12:30
"Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Eğiticinin Eğitimi Seminerleri" 
Seminer: "Eleştirel Okuma"
Eğitimci: Dr. Öğr. Üyesi Osman Murat ÖZÜDOĞRU
Yer: Üsküdar Çamlıca Kız Anadolu Lisesi
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 

20.11.2019, 12:00
"Dünya Çocuk Hakları Günü" Farkındalık Etkinliği
Yer: Kültür Merkezi
Düzenleyen: SKS, Çocuk Dünyam Kulübü

20.11.2019, 12:00-14:00
"MEGA Öğretmen Eğitimi"
Atölye: "Öğrenme ve Öğretme Becerileri"
Eğitimci: Dr. Öğr. Üyesi Gökçe GÜVERCİN SEÇKİN
Yer: Maltepe Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İmam Hatip Lisesi
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

20.11.2019, 12:00-14:00
"MEGA Öğretmen Eğitimi"
Atölye: "Aile Okulu II"
Eğitimci: Öğr. Gör. Nesteren GAZİOĞLU
Yer: Maltepe Esenkent Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

20.11.2019, 12:00-14:00
"MEGA Öğretmen Eğitimi"
Atölye: "Drama Hikaye ile Masal Anlatıcılığı" 
Eğitimci: Arş. Gör. Fatih Kıvanç ERDOĞAN 
Yer: Maltepe İBB Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

20.11.2019, 12:00-14:00
"MEGA Öğretmen Eğitimi"
Atölye: "Okul Öncesinde Farklı Yaklaşımlar ve Modeller" 
Eğitimci: Dr. Öğr. Üyesi Handan DOĞAN
Yer: Maltepe İBB Mahmut Bayram İmam Hatip Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

20.11.2019, 14:00-16:00
Moda Tasarımı Programının Danışma Kurulu Toplantısı
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Nail Boratav Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Moda Tasarımı Programı

20.11.2019, 15:00
Üniversiteler Federasyonu 1. Lig Voleybol Resmi Turnuvası: Maltepe Üniversitesi - Yıldız Teknik Üniversitesi
Yer: Yıldız Teknik Üniversitesi Voleybol Sahası, Davutpaşa
Düzenleyen: Üniversiteler Federasyonu - SKS, Spor Müdürlüğü 

20.11.2019, 15:30-16:20
“Gökyüzünde Fark Yaratanlar” Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Kişisel Gelişimi Programı
Seminer: “Farkındalık”
Konuşmacı: Öğr. Gör. Nesteren GAZİOĞLU ve Arş. Gör. Esra ÖKTEM
Yer: Meslek Yüksekokulu - Mock-up
Düzenleyen: Rektörlük - Meslek Yüksekokulu - İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümü 

20.11.2019, 17:17
Konferans: "Kuantum Fiziği ve Biyoloji"
Konuşmacı: Prof. Dr. Afif SIDDIKİ
Yer: Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Amfisi
Düzenleyen: SKS, IEEE Kulübü

21.11.2019, 08:30-13:30
"İş Sağlığı ve Güvenliği İyi Uygulama Örneği" 
Teknik Gezi: Arçelik A.Ş., Çayırova
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu İş Sağlığı ve Güvenliği Programı

21.11.2019, 09:00-12:00
"MEGA Öğretmen Eğitimi"
Atölye: "Öğrenme ve Öğretme Becerileri" 
Eğitimci: Dr. Öğr. Üyesi Gökçe GÜVERCİN SEÇKİN 
Yer: Maltepe Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İmam Hatip Lisesi
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

21.11.2019, 09:00-11:00
"MEGA Öğretmen Eğitimi"
Atölye: "Aile Okulu I"
Eğitimci: Öğr. Gör. Gülçin KARADENİZ
Yer: Maltepe Esenkent Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

21.11.2019, 09:00-11:00
"MEGA Öğretmen Eğitimi"
Atölye: "Drama Hikaye ile Masal Anlatıcılığı" 
Eğitimci: Arş. Gör. Fatih Kıvanç ERDOĞAN 
Yer: Maltepe İBB Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

21.11.2019, 09:00-11:00
"MEGA Öğretmen Eğitimi"
Atölye: "Okul Öncesinde Farklı Yaklaşımlar ve Modeller" 
Eğitimci: Dr. Öğr. Üyesi Handan DOĞAN
Yer: Maltepe İBB Mahmut Bayram İmam Hatip Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 

21.11.2019, 10:00-11:00
"Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Eğiticinin Eğitimi Seminerleri" 
Seminer: "Edebiyat ve Dil Öğretimi"
Eğitimci: Prof. Dr. Aysu ARYEL ERDEN
Yer: Üsküdar Özel Bağlarbaşı Anadolu Lisesi
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 

21.11.2019, 10:00-12:00
Uçak Teknolojisi Programının Danışma Kurulu Toplantısı
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Akdeniz Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Uçak Teknolojisi Programı

21.11.2019, 10:00-14:00
"MEGA Öğretmen Eğitimi"
Atölye: "STEM C" 
Eğitimci: Doç. Dr. Hasret NUHOĞLU
Yer: Maltepe Şehit Murat Mertel Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

21.11.2019, 11:00-13:00
Radyo ve Televizyon Programcılığının Danışma Kurulu Toplantısı
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Muazzez İlmiye Çığ Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Radyo ve Televizyon Programcılığı

21.11.2019, 11:00-13:00
Turizm ve Otel İşletmeciliği Programının Danışma Kurulu Toplantısı
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Ekrem Akurgal Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı

21.11.2019, 12:00-14:00
"MEGA Öğretmen Eğitimi"
Atölye: "Eğitimde Yeni Yaklaşımlar"
Eğitimci:Dr. Öğr. Üyesi Sevim AŞİROĞLU
Yer: Maltepe Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İmam Hatip Lisesi
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

21.11.2019, 12:00-14:00
"MEGA Öğretmen Eğitimi"
Atölye: "Aile Okulu II"
Eğitimci: Prof. Dr. Betül ÇOTUKSÖKEN
Yer: Maltepe Esenkent Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

21.11.2019, 12:00-14:00
"MEGA Öğretmen Eğitimi"
Atölye: "Drama Hikaye ile Masal Anlatıcılığı" 
Eğitimci: Arş. Gör. Fatih Kıvanç ERDOĞAN 
Yer: Maltepe İBB Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

21.11.2019, 12:00-14:00
"MEGA Öğretmen Eğitimi"
Atölye: "Okul Öncesinde Farklı Yaklaşımlar ve Modeller" 
Eğitimci: Dr. Öğr. Üyesi Handan DOĞAN
Yer: Maltepe İBB Mahmut Bayram İmam Hatip Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  

21.11.2019, 13:00
Türkiye Üniversiteler Federasyonu Resmi Futbol Maçı: Maltepe Üniversitesi-Gelişim Üniversitesi
Yer: Örnektepe Futbol Sahası
Düzenleyen: SKS, Spor Müdürlüğü 

21.11.2019, 13:30-15:00
21 Kasım Dünya Felsefe Günü Etkinliği
Felsefi Bir Tiyatro Denemesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Felsefe Bölümü - SKS, Felsefe Kulübü

21.11.2019, 18:00-20:30
11. Dönem Etik Lider Akademisi Mezuniyet Töreni
Yer: Galata Oditoryum Alanı
Düzenleyen: EDMER - SKS, Felsefe Kulübü

21.11.2019, 19:00-21:00
Felsefe Seminerleri: “21. Yüzyılda Felsefe”
“Nussbaum’un ‘Yapabilirlikler Kuramı’ Açısından Kadına Karşı Şiddet”
Konuşmacı: Prof. Dr. Hülya ŞİMGA
Yer: Caddebostan Kültür Merkezi, B Salonu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Kadıköy Belediyesi

22.11.2019, 10:00-11:00
"Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Eğiticinin Eğitimi Seminerleri" 
Seminer: "Eğitim ve Mutluluk"
Eğitimci: Prof. Dr. Gürkan DOĞAN
Yer: Üsküdar Özel Bağlarbaşı Anadolu Lisesi
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

22.11.2019, 10:00-12:00
"MEGA Öğretmen Eğitimi"
Seminer: "Mutlu Öğretmen"
Eğitimci: Öğr. Gör. Nesteren GAZİOĞLU
Yer: Maltepe Orhangazi Anadolu Lisesi
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

22.11.2019, 10:00-12:00
"MEGA Öğretmen Eğitimi"
Seminer: "Okul Öncesi"
Eğitimci: Prof. Dr. Ayla OKTAY
Yer: Maltepe Adnan Kahveci Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

22.11.2019, 10:00-13:00
Mimari Restorasyon Programının Danışma Kurulu Toplantısı  
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Muazzez İlmiye Çığ Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Mimari Restorasyon Programı

22.11.2019, 13:30-15:00
24 Kasım Öğretmenler Günü Konferansı
Konuşmacı: Tınaz TİTİZ
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Akdeniz Salonu
Düzenleyen: Eğitim Fakültesi

22.11.2019, 15:00-16:00
"Bilgiye Erişim ve Kütüphane Kaynaklarının Kullanımı"
Yer: Kocaeli Marmara Koleji
Eğitimci: Mustafa SERİN, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Kocaeli Marmara Koleji

22.11.2019, 15:00-18:00
Konferans "Eğiticilerin Eğitimi: Ölçme Değerlendirme"
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, İstanbul Salonu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi Eğitim Komisyonu - Eğitim Fakültesi

23.11.2019, 09:30-12:00
İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Danışma Kurulu Toplantısı
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Marmara Salonu
Düzenleyen: İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi

23.11.2019, 09:50-13:10
“Çocuk Üniversitesi”
Yer: Kültür Merkezi Derslik No: 2-4-7-8
Düzenleyen: Eğitim Fakültesi

23.11.2019, 10:00-17:00
Konferans "Eğiticilerin Eğitimi: Ölçme Değerlendirme"
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, İstanbul Salonu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi Eğitim Komisyonu - Eğitim Fakültesi

25.11.2019, 10:00-16:00
Sergi: "Kadına Yönelik Şiddete Dur De!"
Yer: Fakülte/Yüksekokul Binaları
Düzenleyen: SKS, Sosyal Politikalar Kulübü

25.11.2019, 11:00 - 12:00
Söyleşi: “Şizofreniyi Tanıyalım”
Konuşmacı: Mesut DEMİRDOĞAN, Şizofreni Dostlar Derneği Başkanı
Yer: Hemşirelik Yüksekokulu Safiye Hüseyin Elbi Amfisi
Düzenleyen: Hemşirelik Yüksekokulu - SKS, Hemşirelik ve Sağlık Kulübü - Şizofreni Dostlar Derneği

25.11.2019, 12:00-13:00
Seminer: "Ergen Eğitimi"
İstanbul Veli Akademileri Projesi  
Konuşmacı: Öğr. Gör. Nesteren GAZİOĞLU
Yer: Eyüp – Turgut Özal Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Maltepe Üniversitesi, Eyüp Turgut Özal Ortaokulu

25.11.2019, 13:00
Gezi: “Karanlıkta Diyalog”
Yer: Turkcell Diyalog Müzesi, Gayrettepe
Düzenleyen: SKS, Özel Eğitim Kulübü

25.11.2019, 13:00
Türkiye Üniversiteler Federasyonu Resmi Futbol Maçı: Maltepe Üniversitesi - Gelişim Üniversitesi
Yer: Örnektepe Futbol Sahası
Düzenleyen: SKS, Spor Müdürlüğü 

25.11.2019, 18:00-20:00
Etik Lider Akademisi
Yer: Kültür Merkezi, Derslik No: 5
Düzenleyen: Etik Değerler Merkezi (EDMER) – SKS, Felsefe Kulübü 

26-27.11.2019, 09:30-17:00
Yarışma: "6. Ulusal Üniversitelerarası Ambülans Rallisi (ÜNİRALLİ)"
Yer: Kültür Merkezi Derslikleri - Mimar H. Vedat Çakırca Konferans Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım Programı - İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü - Paramedik Derneği

26.11.2019, 10:00-13:00
Kampüs Ziyareti: Şehit Er Çağlar Mengü Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu - Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

26.11.2019, 12:00-12:40
“Gökyüzünde Fark Yaratanlar” Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Kişisel Gelişimi Programı
Seminer: “Etkin İletişim ve Beden Dili”
Konuşmacı: Öğr. Gör. Nesteren GAZİOĞLU 
Yer: Meslek Yüksekokulu - Mock-up
Düzenleyen: Rektörlük - Meslek Yüksekokulu - İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümü

26.11.2019, 13:00
Üniversiteler Federasyonu Resmi Voleybol Maçı: Maltepe Üniversitesi - Haliç Üniversitesi
Yer: Yeditepe Üniversitesi Spor Salonu
Düzenleyen: Üniversiteler Federasyonu - SKS, Spor Müdürlüğü 

26.11.2019, 17:00-20:00
Akran Mentörlüğü Eğitim Programı 
"Akran Mentörlüğü Grup Dinamiğini Yönetme Becerisi"
Konuşmacı: Öğr. Gör. Nesteren Gazioğlu ve Psk. Candan Kavalcı
Yer: İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Eski Senato Odası
Düzenleyen: SKS

27.11.2019, 10:00-14:00
İŞKUR İrtibat Noktası
İş ve Meslek Danışmanı Rehberliği
Yer: Kültür Merkezi Fuaye Alanı
Düzenleyen: İŞKUR Pendik Şube Müdürlüğü – MİKAM

27.11.2019, 13:00
Türkiye Üniversiteler Federasyonu Resmi Futbol Maçı: Maltepe Üniversitesi-Esenyurt Üniversitesi
Yer: Osman Solakoğlu Spor Salonu, Halkalı
Düzenleyen: SKS, Spor Müdürlüğü  

27.11.2019, 13:50-14:50
Rehber Sahada Programı
Konferans: “Motivasyon ve Zaman Yönetimi”
Yer: Kadıköy Kazım İşmen Anadolu Lisesi
Düzenleyen: SKS, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi

27.11.2019, 15:30-16:20
“Gökyüzünde Fark Yaratanlar” Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Kişisel Gelişimi Programı
Seminer: “Farkındalık”
Konuşmacı: Öğr. Gör. Nesteren GAZİOĞLU ve Arş. Gör. Esra ÖKTEM
Yer: Meslek Yüksekokulu - Mock-up
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu - Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi

27.11.2019, 17:17
Konferans: "Kuantum Fiziği ve Biyoloji"
Konuşmacı: Prof. Dr. Afif SIDDIKİ
Yer: Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Amfisi
Düzenleyen: SKS, IEEE Kulübü

28.11.2019, 09:00-10:00
Seminer: "Olumlu Tutum ve Davranışlar"
İstanbul Veli Akademileri Projesi  
Konuşmacı: Öğr. Gör. Gülçin KARADENİZ
Yer: Maltepe Girne Anaokulu
Düzenleyen: Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Maltepe Üniversitesi, Maltepe Girne Anaokulu 

28.11.2019, 09:00-16:00
Kariyer Günü: Özel Maltepe Uğur Anadolu Lisesi 
Yer: Özel Maltepe Uğur Anadolu Lisesi   
Düzenleyen: Özel Maltepe Uğur Anadolu Lisesi

28-29.11.2019, 09:30-18:00
Türkiye Felsefe Kurumu 31. İstanbul Semineri: "Robotlar Çağında Felsefe ve Eğitimi"
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, İstanbul Salonu
Düzenleyen: Türkiye Felsefe Kurumu - İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Felsefe Bölümü

28.11.2019, 11:00-12:10
Rehber Sahada Programı
Konferans: “Akran Zorbalığı”
Yer: Fatih Çapa Fen Lisesi
Düzenleyen: SKS, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi

28.11.2019, 11:00-13:00
Bilgisayar Programcılığının Danışma Kurulu Toplantısı 
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Muazzez İlmiye Çığ Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı

28.11.2019, 12:00-13:00
Seminer: "Bağımlılıklardan Korunma ve Sağlıklı Yaşam"
İstanbul Veli Akademileri Projesi  
Konuşmacı: Uzm. Psk. Doruk GÜVENÇ
Yer: Maltepe – Celal Avşar Ortaokulu
Düzenleyen: Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Maltepe Üniversitesi, Maltepe Celal Avşar Ortaokulu

28.11.2019, 14:30-15:30
Seminer: “Restorasyon Uygulamaları ve Kariyer”
Konuşmacılar: Serhat GÜNER, Mimar - Semih GÜNER, İnşaat Mühendisi
Yer: Meslek Yüksekokulu Toplantı Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Mimari Restorasyon Programı, SKS, Koruma ve Onarım Kulübü 

28.11.2019, 19:00-21:00
Felsefe Seminerleri: “21. Yüzyılda Felsefe”
“21. Yüzyılda Hakikatin Yeniden Yapılanması”
Konuşmacı: Dr. Öğr. Üyesi Dilek ARLI ÇİL
Yer: Caddebostan Kültür Merkezi, B Salonu
Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Kadıköy Belediyesi

29.11.2019, 09:00 - 18:00
Workshop: “Mimari Yansımalar Boya Atölyesi”
Yer: Hangar
Düzenleyen: Mimarlık ve Tasarım Fakültesi - Filli Boya 

29.11.2019, 09:30-12:00
Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Programının Danışma Kurulu Toplantısı
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Akdeniz Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Programı

29.11.2019, 10:00-13:00
Kampüs Ziyareti: Ümraniye Namık Kemal Anadolu İmam Hatip Lisesi
Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu - Erkut Özel Konferans Salonu
Düzenleyen: Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

29.11.2019, 13:00-14:30
Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Programı Sertifika Töreni
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Akdeniz Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Programı

29.11.2019, 13:30-15:30
Adalet Programının Danışma Kurulu Toplantısı 
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Muazzez İlmiye Çığ Salonu
Düzenleyen: Meslek Yüksekokulu Adalet Programı 

30.11.2019, 09:50-13:10
“Çocuk Üniversitesi”
Yer: Kültür Merkezi Derslik No: 2-4-7-8
Düzenleyen: Eğitim Fakültesi

30.11-03.12.2019, 10:00-19:00
Akreditasyon Değerlendirme Kurulu İLEDAK Toplantısı
Yer: Marma Hotel İstanbul Asia, Nail Boratav Salonu
Düzenleyen: İletişim Fakültesi

30.11-03.12.2019, 09:00-18:00
EMSA Kulübü Öğrenci Değişim Programı (Twinning Projesi)
Yer: Tıp Fakültesi Amfisi, Tıp Fakültesi Hastaneleri, Marma Hotel İstanbul Asia
Düzenleyen: Avrupa Tıp Öğrencileri Birliği (EMSA) - EMSA Öğrenci Kulübü - EMSA Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi

30.11.2019, 11:00
Gezi: “İstanbul Sahilkamp’ta Kamp”
Yer: Şile
Düzenleyen: SKS, Doğa Sporları Kulübü

30.11.2019, 13:00
Sosyal Sorumluluk Projesi: "Minik Kalplere Dokunmaya Gidiyoruz"
Yer: Balat  
Düzenleyen: SKS, Genç KADEM Kulübü

Düşüncede Özgür, Eğitimde Çağdaş, Bilimde Evrensel