Maltepe Üniversitesi | Maltepe Üniversitesi ve İSİFED (İstanbul Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu) Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Maltepe Üniversitesi ve İSİFED (İstanbul Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu) Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Maltepe Üniversitesi ve İSİFED (İstanbul Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu) arasında işbirliği protokolü imzalandı.

03.11.2022 tarihinde Maltepe Üniversitesi adına Rektörümüz Prof. Dr. Edibe SÖZEN ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet YAZICI’nın katıldığı İşbirliği Protokolü, Rektörümüz Prof. Dr. Edibe SÖZEN ve İSİFED Genel Başkanı Muammer ÖMEROĞLU tarafından imzalandı. Prof. Dr. Edibe SÖZEN, “yeni yönetim anlayışımız çerçevesinde Maltepe Üniversitesinin 2021 yılından itibaren faaliyetine başlayan Teknopark’ını Sanayi ile işbirliği kapsamında değerlendirirken Üniversitemizin çeşitli programlarıyla “yenilikçi”, “girişimci” ve “rekabetçi” bir ekosistemi inşa edeceğiz.” diyerek Üniversite-Sanayi işbirliğinin önemini vurguladı.

Düşüncede Özgür, Eğitimde Çağdaş, Bilimde Evrensel