Yabancı Diller Yüksekokulu | PEARSON ASSURED SERTİFİKASI

Yabancı Diller Yüksekokulu

PEARSON ASSURED SERTİFİKASI

Maltepe Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Hazırlık programı 2016 yılında Pearson Assured tarafından akredite edilmiş bir kurum olduğu için 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı ve sonrasında İngilizce Lisans Programları Hazırlık Sınıfını başarıyla tamamlamış (B2 düzeyinde) öğrenciler, uluslararası tanınırlığı olan “Pearson Assured Akreditasyon Sertifikası” almaya hak kazanırlar. Sertifika almak isteyen öğrenciler, https:// www.pearsonyayinlari.com/sertifika/okul/maltepe-universitesi sitesi üzerinden başvuru yapabilirler.

Sertifika için yukarıdaki siteden yeni üyelik oluşturup gerekli formları doldurmanız ve başvuru ücretini online ödemeniz gerekmektedir. İşleminiz tamamlandıktan sonra Pearson temsilcisi, onay almak için Okulumuzla iletişime geçerek süreci başlatacaktır.

Sertifika süreci başvuru, onay, İngiltere’de basım ve teslimat aşamalarından oluşan 4-7 haftalık bir süreyi kapsamaktadır. Yabancı Diller Yüksekokuluna gönderilen  sertifikaları  okulumuzun 1. katında bulunan 315 No.lu odadan teslim alabilirsiniz.

 

Düşüncede Özgür, Eğitimde Çağdaş, Bilimde Evrensel