Mezunlarla İletişim ve Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİKAM) | Mezun Bilgi Güncelleme
Mezunlarla İletişim ve Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİKAM)

Mezun Bilgi Güncelleme

Paylaş

Sevgili mezunumuz; iş hayatına hangi sektörde atılmış olursanız olun; aynı ekolden gelen, benzer yolları yürümüş ve kişisel farklılıklarının bilincinde mezunların iletişim ağı oluşturması, her zaman çok verimli sonuçlar üretiyor. Üniversitemiz açısından ise tüm alanlardaki mezunlarımızın varlığı, desteği, çalışmalarımızdaki iş birlikçi rolleri büyük önem arz ediyor.

En kıymetlimiz mezunlarımıza ulaşmak, bünyemizdeki gelişmelerden haberdar etmek, kurumumuzun sunduğu fırsatları bildirmek, ortak çalışmalara imza atabilmek bizim için heyecan verici. Sizler de okulunuzdan mezun bir iş arkadaşınız olmasını, fikir danışacağınız ya da projenize ortak edeceğiniz arkadaşlarınızla ve hocalarınızla buluşmayı istemez misiniz?

Sizlerin varlığı, hem Üniversitemizin hem de bugün öğrencimiz olan genç arkadaşlarınızın da gücüne dönüşsün.

Sisteme girmek için lütfen vatandaşlık numaranızı, açık doğum tarihinizi ve mezuniyet yılınızı kullanınız. Kişiye özel bu bilgilerinizle giriş yapmanız, kişisel verilerinize güvenle ulaşmanızı sağlayacaktır.

Sisteme girişte sorun yaşarsanız bize [email protected]  adresinden ulaşabilirsiniz.

MİKAM Anasayfa için TIKLAYINIZ!

LİSANSÜSTÜ EĞİTİM OLANAKLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

 

2021 Mezun Anketi Genel Değerlendirme

17.02.2021 - 15.04.2021 tarihleri arasında tüm sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız duyurular ve KVKK onayı olan mezunlarımıza gönderdiğimiz e-maille hatırlatmalar neticesinde anketi dolduran mezunlarımızın geri bildirimleri aşağıdaki gibi raporlanmıştır.

Özellikle belirtilmesi gereken nokta, katılımın hayli sınırlı olması sebebiyle, sonuçların tüm mezunlara genellenebilmesinin mümkün olamayacağıdır.

Bir sonraki sene yapılacak olan anket çalışması için geliştirilmesi gereken bir alan olarak bu konu da Merkez tarafından dikkate alınmaktadır.

17.02.2021 - 15.04.2021 tarihleri arasında Ankete Ulaşmak için TIKLAYINIZ!