Prof. Dr. Marcia Plevin “Dijital Zihin/Beden Çağı” Semineri | Sokakta Yaşayan ve Çalışan Çocuklar İçin Uygulama ve Araştırma Merkezi (SOYAÇ)
SOKAKTA YAŞAYAN ve ÇALIŞAN ÇOCUKLAR İÇİN UYGULAMA ve ARAŞTIRMA MERKEZİ
Maltepe Üniversitesi / SOYAC

Prof. Dr. Marcia Plevin “Dijital Zihin/Beden Çağı” Semineri

Paylaş

 

26 Şubat 2021 tarihinde 12:00-14:00 saatleri arasında dans ve hareket terapisti  Prof. Dr. Marcia Plevin tarafından “Dijital Zihin/Beden Çağı” başlıklı çevrimiçi ve deneyimsel bir seminer gerçekleştirecektir. Seminer dili İngilizce olup, katılım ücreti 150 TL’dir. 

 

Konuşmacı Hakkında:

Dansçı, koreograf, dans ve hareket terapisti, sanat terapisti, psikolog Prof. Dr.  Marcia Plevin, İtalyan ve Amerikan Dans ve Hareket Terapistleri Derneği üyesidir. Koreografi çalışmaları için aralarında Ulusal Sanat Ödülünün de  (National Endowment for Arts) olduğu çeşitli ödüller almıştır. 

 

Seminer Programı Hakkında:

Ön Kayıt: Ön kayıt için lütfen tıklayınız. Ön kayıt sonrası adayın başvurusu onaylandığı taktirde e-postasına onay cevabı gönderildikten sonra ödeme işlemleri gerçekleştirilerek eğitime kesin kayıt tamamlanır.

Seminer Akış: 

A: Başlangıç: Hareket

B: Seminer sunumu

C: Deneyimsel hareket çalışması

 

*Not almak için ve programın farklı kısımları arasında geçişler için zaman verilecektir.

**13:40-14:00 arası soru-cevap için zaman olacaktır.

***Katılımcılar, seminer boyunca telefonlarını uçak moduna alıp yanlarında bulundurmalı  ve  hareket edebilmek için kendilerine alan sağlamalıdır.

 

Detaylı bilgi içintıklayınız.

 

Seminer Dili: İngilizce

 

Daha fazla bilgi için[email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.