Vocational School
2019-2020 Summer Semester Resit Calendar
MESLEK YÜKSEKOKULU | |||
2019-2020 AKADEMİK YILI (YAZ ) | |||
10/08/ 2019 - 14/08/ 2019 | |||
BÜTÜNLEME SINAV TAKVİMİ | |||
1 VE 2. SINIFLAR | |||
Dersin Adı ve Kodu | SINAV TARİHİ | Saati | Ders Öğretim Elemanı |
FEL 275 Tıp Etiği ve Hasta Hakları | 17 Ağustos 2020 Pazartesi | 10:00 | Öğr. Gör. Hale BAYRAM |
MADL 101 Anayasa Hukuku | 17 Ağustos 2020 Pazartesi | 10:00 | Öğr. Gör. Sena VURAL |
MADL 105 Temel Hukuk | 18 Ağustos 2020 Salı | 11:00 | Öğr.Gör.Seden DÜRÜSTKAN |
MADL 119 Medeni Hukuk | 19 Ağustos 2020 Çarşamba | 10:00 | Öğr.Gör.Ahmet Emre YÜKSEL |
MADL 122 Medeni Usul Hukuku | 17 Ağustos 2020 Pazartesi | 15:00 | Öğr.Gör. Sena VURAL |
MADL 128 Borçlar Hukuku | 18 Ağustos 2020 Salı | 15:00 | Öğr.Gör.Ahmet Emre YÜKSEL |
MADL Ticaret Hukuku | 17 Ağustos 2020 Pazartesi | 10:00 | Öğr.Gör.Sena VURAL |
MADL 227 İcra ve İflas Hukuku | 17 Ağustos 2020 Pazartesi | 10:00 | Öğr.Gör.Seden DÜRÜSTKAN |
MADL 233 İdare Hukuku | 18 Ağustos 2020 Salı | 10:00 | Öğr.Gör.Seden DÜRÜSTKAN |
MADL 238 Miras Hukuku | 19 Ağustos 2020 Çarşamba | 10:00 | Öğr. Gör. Ahmet Emre YÜKSEL |
MBSG 130 Girişimcilik ve Finansal Hizmetler | 17 Ağustos 2020 Pazartesi | 10:00 | Dr. Öğr. Üyesi Aslı ÖZTOPÇU |
MBPR 117 MATEMATİK | 18 Ağustos 2020 Salı | 10:30 | Öğr.Gör. Levent YALÇIN |
MBPR 119 PROGRAMLAMA TEMELLERİ | 18 Ağustos 2020 Salı | 10:30 | Öğr.Gör.A.Kadir ERDEM |
MBPR 248 SİSTEM ANALİZİ VE TASARIMI | 17 Ağustos 2020 Pazartesi | 13:00 | Dr. Öğr. Üyesi Engin OĞUZAY |
MBPR 229 NESNE TABANLI PROGRAMLAMA - I | 17 Ağustos 2020 Pazartesi | 10:00 | Dr. Öğr. Üyesi Can RAZBONYALI |
MBPR 123 VERİ TABANI - I | 19 Ağustos 2020 Çarşamba | 10:00 | Öğr.Gör.A.Kadir ERDEM |
MBPR 126 VERİ TABANI - II | 19 Ağustos 2020 Çarşamba | 13:00 | Öğr.Gör.A.Kadir ERDEM |
MBPR 241 GÖRSEL PROGRAMLAMA - II | 18 Ağustos 2020 Salı | 15:00 | Öğr.Gör.A.Kadir ERDEM |
MBPR 242 WEB PROJESİ YÖNETİMİ | 17 Ağustos 2020 Pazartesi | 14:30 | Öğr.Gör. Levent YALÇIN |
MÇGE 121 PSİKOLOJİYE GİRİŞ | 17 Ağustos 2020 Pazartesi | 10:00 | Öğr. Gör. Diğdem ENEREM |
MÇGE 112 ÖZEL EĞİTİM - II | 18 Ağustos 2020 Salı | 10:00 | Öğr. Gör. Özlem İLKER |
MSAG 233 YAPI İŞLERİNDE ISG | 18 Ağustos 2020 Salı | 13:35 | Dr. Öğr. Üyesi Ali Kemal EYÜBOĞLU |
MSAG 246 ELEKTRİK TEHLİKELERİ VE İŞ GÜVENLİĞİ | 18 Ağustos 2020 Salı | 19:30 | Öğr. Gör. Mustafa KÖSEM |
MREP 235 Keşif ve Metraj | 17 Ağustos 2020 Pazartesi | 14:30 | Öğr Gör. Özlem SEVİNÇ |
MREP 126 İş Sağlığı ve Güvenliği | 17 Ağustos 2020 Pazartesi | 10:00 | Öğr. Gör. Mustafa KÖSEM |
MREP 237 Tarihi Yapıların Yeniden İşlevlendirilmesi ve Analizi | 19 Ağustos 2020 Çarşamba | 14:30 | Öğr. Gör. İpek AKBAYLAR HAYRETER |
MREP 227 Geleneksel Türk El Sanatları | 18 Ağustos 2020 Salı | 13:00 | Öğr. Gör. Mehmet İsmail BAŞOĞLU |
MREP 107 Matematik | 19 Ağustos 2020 Çarşamba | 11:00 | Dr. Öğr. Üyesi Aysel ŞEN ZEYTUN |
MREP 225 Geleneksel Yapım Teknikleri ve Maket | 19 Ağustos 2020 Çarşamba | 16:00 | Öğr. Gör. İpek AKBAYLAR HAYRETER |
MREP 222 Bezeme Onarım Teknikleri | 18 Ağustos 2020 Salı | 16:00 | Dr. Sıtkı Halit CANOL |
MTAS 227 Moda Pazarlama | 17 Ağustos 2020 Pazartesi | 10:30 | Dr. Öğr. Üyesi Aslı ÖZTOPÇU |
MSHU 110 YÜK KONTROLÜ ve HABERLEŞME | 18 Ağustos 2020 Salı | 17:00 | Öğr.Gör. Özlem ÇAPAN ÖZEREN |
MSHU 219 İş Sağlığı ve Güvenliği | 17 Ağustos 2020 Pazartesi | 10:00 | Öğr. Gör. Mustafa KÖSEM |
MTGT 217 İş Güvenliği | 17 Ağustos 2020 Pazartesi | 10:00 | Öğr. Gör. Mustafa KÖSEM |
MTGT 126 Temel Matematik | 18 Ağustos 2020 Salı | 10:00 | Dr. Öğr. Üyesi Kemal Fırat OĞUZ |
MTOİ 267 Yiyecek İçecek İşletmeleri ve Servis Uygulamaları | 17 Ağustos 2020 Pazartesi | 13:00 | Öğr. Gör. İsmail UZUT |
MTOİ 229 Turizm Sosyolojisi | 18 Ağustos 2020 Salı | 13:00 | Öğr. Gör. Çağdaş TURAN |
ORTAK DERSLER | |||
Not: ORTAK DERSLERİN SINAV GÜN VE SAATLERİ İÇİN İLGİLİ BİRİMLERİN YAPACAKLARI DUYURULAR ÖĞRENCİ TARAFINDAN TAKİP EDİLMELİDİR. |
Free in Thought, Modern in Education, Universal in Science