Vocational School
2021-2022 Spring Semester Additional Course Exams
T.C. MALTEPE ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEKOKULU
EK DERS SINAV TAKVİMİ
SINAV TÜRÜ |
DERS KODU |
DERS ADI |
SORUMLU ÖĞRETİM ELEMANI |
ÖĞRENCİ NO |
ÖĞRENCİ ADI SOYADI |
SINAV GÜN VE SAATİ |
Ek Ders |
FEL 275 |
Tıp Etiği ve Hasta Hakları |
Öğr.Gör. Hatice KALENDER |
200938021 |
Abdülsamet YAHŞİ |
19.07.2022 Saat: 10:00 |
Ek Ders |
MÇGE 224 |
Okul Öncesi Rehberlik |
Öğr.Gör. Diğdem ENEREM |
20 09 09 012 |
Özge ÖZTÜRK |
20.07.2022 saat 10:00 |
Ek Ders |
MHİT128 |
İşletme |
Dr. Öğr. Üyesi Işıl Altay |
20 09 10 033 |
Ahmet Mücahit ASILTEKİN |
19.07.2022 Saat: 10:00 |
Ek Ders |
MHİT205 |
Marka Yönetimi |
Dr. Öğr. Üyesi Meltem Çiçek |
19 09 10 021 |
Nazlı YİĞİT
|
19.07.2022 Saat: 11:00 |
19 09 10 026 |
Kübra ZORLU |
|||||
Ek Ders |
MHİT129 |
Reklam Yazarlığı |
Öğr. Gör. Ömer Bayraktaroğlu |
20 09 10 033 |
Ahmet Mücahit Asıltekin |
19.07.2022 Saat: 11:00 |
Ek Ders |
MHİT207 |
Yeni Medya ve İletişim Teknolojileri |
Dr. Öğr. Üyesi Işıl Altay |
19 09 10 021 |
Nazlı Yiğit |
19.07.2022 Saat: 10:00 |
Ek Ders |
MBPR 258 |
İşletim Sistemleri |
Dr. Öğr. Üyesi Erdal Güvenoğlu |
20 09 03 047 |
Alperen ERDOĞMUŞ |
20 .07.2022 saat 10:00 |
Ek Ders |
MBPR 276 |
Yazılım Geliştirme Süreçleri |
Dr. Öğr. Üyesi Erdal Güvenoğlu |
20 09 03 047 |
Alperen ERDOĞMUŞ |
20.07.2022 saat 11:00 |
Ek Ders |
MREP 122 |
Geleneksel Yapı Bilgisi II |
Öğr. Gör. Mehmet İsmail BAŞOĞLU |
18 09 34 037 |
Halil İbrahim SEVİLMİŞDAL |
19:7.2022 Saat: 11:00 |
Ek Ders |
MREP 124 |
Restorasyon Teknikleri |
Öğr. Gör. İpek HAYRETER |
18 09 34 037 |
Halil İbrahim SEVİLMİŞDAL |
20.07.2022 Saat:11:00 |
Ek Ders |
MREP 103 |
Mimarlık ve Sanat Tarihi I |
Öğr. Gör. Mehmet ALTUN (DSU) |
18 09 34 314 |
Enes ÇOLAK |
19.7.2022 Saat:13:00 |
Ek Ders |
MREP 237 |
Tarihi Yapıların Yeniden İşlevlendirilmesi ve Analizi |
Öğr. Gör. İpek HAYRETER |
18 09 34 314 |
Enes ÇOLAK |
20.7.2022 Saat:13:00 |
Ek Ders |
MSAG 232 |
İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzıatı II |
Öğr.Gör. Mustafa KÖSEM |
20 09 36 021 |
Ceren KAYA |
19.07.2022 Saat: 13:00 |
Ek Ders |
MADL 119 |
Medeni Hukuk |
Öğr. Gör. Ahmet Emre YÜKSEL |
19 09 30 032 |
Elif CAN |
19.07.2022 10:00 |
Ek Ders |
MADL 105 |
Temel Hukuk |
Öğr. Gör. Seden DÜRÜSTKAN |
19 09 30 037 |
Elif Nur BAYRACİ |
19.07.2022 10:00 |
Ek Ders |
MADL 248 |
Ceza Usul Hukuku |
Öğr. Gör. Sena VURAL AÇANAL |
19 09 30 032 |
Elif CAN
|
20.07.2022 13:30 |
19 09 30 023 |
Esra AYMAK
|
|||||
Ek Ders |
GED 115 |
Fotoğrafçılık Atölyesi |
Öğr. Gör. Halil ERGİN |
20 09 32 017 |
Öykü Sever KURT |
20.07.2022 Saat:10:00 |
Ek Ders |
GED 134 |
Sosyal Medya Çağında Kamu Diplomasisi |
Dr.Öğr. Üyesi Özden Özlü |
200916041 |
Fatih Can KAYA |
20.07.2022 10:00 |
Ek Ders |
MBSG109 |
Hukukun Temel Kavramları
|
Öğr. Gör. Seden Dürüstkan |
200916016 |
Engin KARABALAK
|
19/07/2022 saat 10:00 |
Ek Ders |
MBSG 126 |
İktisat |
Dr.Öğr. Üyesi Aslı Öztopcu |
200916041 |
Fatih Can KAYA |
19/07/2022 Saat: 10:00 |
Ek Ders |
MBSG 111 |
Bankacılığa Giriş |
Öğr. Gör. Tolunay Kağan Ergin |
200916301 |
Ömer Faruk ÖZTÜRK |
19/07/2022 Saat: 10:00 |
Ek Ders |
MBSG 244 |
Finansal Yönetim |
Öğr. Gör. Tolunay Kağan Ergin |
200916006 |
Yiğit Ali EROĞLU |
19/07/2022 Saat: 10:00 |
Ek Ders |
MSHU 212 |
Pazarlama |
Öğr.Gör.Levent KAYA |
20 09 37 012 |
Rabia AYDIN |
20.07.2022 Saat: 13:00 |
Ek Ders |
MSHU 204 |
Terminal Hizmetleri ve İşletmeciliği |
Öğr.Gör.Levent KAYA |
20 09 37 008 |
Metehan AKÇADAĞ |
20.07.2022 Saat: 13:30 |
Ek Ders |
ATA 152 |
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II |
Dr. Öğr. Üyesi Aslı Nur Sencer |
20 09 37 008 |
Metehan AKÇADAĞ |
20.07.2022 Saat:15:00 |
Ek Ders |
ING 208 |
Genel İngilizce IV |
Yabancı Diller YO |
20 09 37 012 |
Rabia AYDIN |
20.07.2022 Saat: 10:00 |
Ek Ders |
ING 208 |
Genel İngilizce IV |
Yabancı Diller YO |
20 09 32 022 |
Beyza Nur KURT |
20.07.2022 Saat:10:00 |
Ek Ders |
ING 208 |
Genel İngilizce IV |
Yabancı Diller YO |
20 09 32 025 |
Mihri Sena SAĞLAM |
20.07.2022 Saat:10:00 |
Ek Ders |
ING 208 |
Genel İngilizce IV |
Yabancı Diller YO |
20 09 32 050 |
Fatih TOPÇU |
20.07.2022 Saat:10:00 |
Ek Ders |
ING 208 |
Genel İngilizce IV |
Yabancı Diller YO |
20 09 32 305 |
Mustafa BALCI |
20.07.2022 Saat:10:00 |
Ek Ders |
ING 208 |
Genel İngilizce IV |
Yabancı Diller YO |
20 09 32 045 |
Sinem Başak POLAT |
20.07.2022 Saat:10:00 |
Ek Ders |
ING 208 |
Genel İngilizce IV |
Yabancı Diller YO |
20 09 32 048 |
Necati Çağlar YAĞLI |
20.07.2022 Saat:10:00 |
Ek Ders |
ALM 103 |
Almanca I |
Yabancı Diller YO |
20 09 02 061 |
Merve ÖZDEMİR |
20.07.2022 Saat:10:00 |
Ek Ders |
ALM 103 |
Almanca I |
Yabancı Diller YO |
20 09 02 062 |
Hamit TAN |
20.07.2022 Saat:10:00 |