MAYIS’17 ETKİNLİK TAKVİMİ

 

02.05.2017, 10:00-13:00

Kampüs Ziyareti: Biltek Okulları

Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu Mustafa Necati Konferans Salonu

Düzenleyen: Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü

 

02.05.2017, 17:00-20:00

“Akran Mentörlüğü Eğitimi Sertifika Programı”

“Farkında Olmak”

Konuşmacı: Öğr. Gör. Nesteren GAZİOĞLU

Yer: İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Toplantı Salonu

Düzenleyen: SKS, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi

 

02.05.2017, 20:00

Türkiye Üniversitelerarası Tiyatro Festivali 2017

Tiyatro Oyunu: “Çağrılmadan Gelen”

Sahneleyen Kurum: Yeni Yüzyıl Üniversitesi GSF Tiyatro Bölümü

Yer: Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü – Kartal Belediyesi

 

03-04-05.05.2017, 09:30-17:00

“MUISC’17 / Uluslararası Öğrenci Kongreleri”

“Designing with(in) İstanbul” / İstanbul ile Tasarlamak”

Yer: Marma Otel İstanbul, İstanbul Salonu

Düzenleyen: Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Öğrencileri

 

03-04.05.2017, 10:00-18:00

Üniversite Tanıtım Fuarı: Educaturk Sakarya

Yer: Sakarya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, B Kapalı Spor Salonu

Düzenleyen: Educaturk Eğitim Fuarları

 

03.05.2017, 10:00

MÜGİM “Teknoloji Girişimciliği” Sertifika Programı

“Operasyonel Mükemmellik”

Konuşmacı: Erol ÖZDEN, Grupas Gelişim

Yer:  Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Derslik M2-5

Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Merkezi (MÜGİM)

 

03.05.2017, 12:30

Mehteran Konseri

Yer: Kültür Merkezi Önü

Düzenleyen: SKS, Avrasya Kulübü

 

03-04.05.2017, 13:15-14:00

“Oyuncak Ayı Hastanesi”

Yer: Marmara Eğitim Kurumları

Düzenleyen: SKS, Türk Tıp Öğrencileri Halk Sağlığı (SCOPH)

 

03.05.2017, 15:00

Konferans: “Kişisel Gelişim ve Kariyer Planlaması’’

Konuşmacı: Fatma Aliye OKUR, Kariyer Koçu

Yer: Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Amfisi

Düzenleyen: Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

 

04.05.2017

“9. Kariyer Günleri ve Fuarı”

Yer: Kültür Merkezi Fuayesi ve Derslikler

Düzenleyen: Mezunlarla İletişim ve Kariyer Araştırma Merkezi (MİKAM)

Program için tıklayınız

 

04.05.2017, 13:00-15:00

Kampüs Ziyareti: Rabia Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu Mustafa Necati Konferans Salonu

Düzenleyen: Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü

 

04.05.2017, 13:00-17:00

15. Çevre Kısa Film Festivali

Yer: Adnan Saygun Salonu

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi – Çevre Film

 

04.05.2017, 14:00-16:00

“Akademik Yılmazlık”

Konuşmacı: Yrd. Doç. Dr. Özden BADEMCİ

Yer: Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi

Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

04.05.2017, 14:00

MÜGİM “Teknoloji Girişimciliği” Sertifika Programı

“Sosyal Medya Okur Yazarlığı”

Konuşmacı: Tayyar YURDAKUL, Habitat Derneği

Yer: İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi, Derslik 21

Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Merkezi (MÜGİM)

 

04.05.2017, 20:00

Türkiye Üniversitelerarası Tiyatro Festivali 2017

Tiyatro Oyunu: “Sendeki Bu Pırıltı”

Sahneleyen Kurum: İstanbul Üniversitesi Sahne Sanatları Kulübü

Yer: Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü – Kartal Belediyesi

 

05.05.2017

“9. Kariyer Günleri ve Fuarı”

Yer: Kültür Merkezi Fuayesi ve Derslikler

Düzenleyen: Mezunlarla İletişim ve Kariyer Araştırma Merkezi (MİKAM)

Program için tıklayınız

 

05.05.2017, 09:00-13:00

15. Çevre Kısa Film Festivali

Yer: Adnan Saygun Salonu

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi – Çevre Film

 

05.05.2017, 09.00-12.00

“Öğrencilerin Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesini Ziyareti”

Düzenleyen: Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

 

06.05.2017, 10:00-12:00

Felsefe Söyleşileri 17: “Teknoloji ve Felsefe”

“Teknoloji Felsefesi: Üstün İnsandan Aşkın İnsana Tekillik Serüveni”

Konuşmacı: Kozan DEMİRCAN

Yer: Tarih, Edebiyat ve Sanat Kütüphanesi (TESAK)

Düzenleyen: İstanbul Marmara Eğitim Vakfı (İMEV)–İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Felsefe Bölümü–Kadıköy Belediyesi

 

08-09.05.2017, 09:30-17:00

“MUISC’17 / Uluslararası Öğrenci Kongreleri”

“Personalized Medicine / Kişiselleştirilmiş Tıp”

Yer: Marma Otel İstanbul, İstanbul Salonu

Düzenleyen: Tıp Fakültesi Öğrencileri

 

08.05.2017, 12:00-13:30

20. Yılda 20 Film: Perfect Stranger (Kusursuz Yabancı)

Yer: Adnan Saygun Salonu

Düzenleyen: Tıp Fakültesi

 

08.05.2017, 13:30-15:30

“Teknisyenlik ve Havacılıkta Havada Kalmayan Mevzular”

Konuşmacılar: Murat KÖSE, THY Teknik A.Ş. Eğitim Müdürü

         Yrd. Doç. Dr. Hasan UNCULAR

Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu Mustafa Necati Konferans Salonu

Düzenleyen: SKS, Havacılık Kulübü

 

08.05.2017, 13:30

“Sinema Günleri Etkinliği”

Film Gösterimi: “Karıncalar”

Yer: Adnan Saygun Salonu

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi

 

09.05.2017, 12:30-14:30

Söyleşi: “Uçuş Kokusu”

Konuşmacı: Ahmet KOLİK, THY

Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu Mustafa Necati Konferans Salonu

Düzenleyen: SKS, Havacılık Kulübü

 

09.05.2017, 13:30

“Sinema Günleri Etkinliği”

Film Gösterimi: “Saklı”

Yer: Adnan Saygun Salonu

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi

 

09.05.2017, 17:00-20:00

“Akran Mentörlüğü Eğitimi Sertifika Programı”       

“Akademik Güdülenme ve Değerlendirme”

Konuşmacı: Psk. Candan KAVALCI

Yer: İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Toplantı Salonu

Düzenleyen: SKS, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi

 

10.05.2017, 09:30-12:00

Panel: “Medeniyetlerin Buluşma Noktası: Kudüs”

Yer: Adnan Saygun Konferans Salonu

Düzenleyen: İstanbul Marmara Eğitim Vakfı (İMEV)

 
10.05.2017, 10:00-15:00

Bilim Şenliği: Kartal-Özel İstanbul Yesevi Anadolu Lisesi

Yer: Kartal-Özel İstanbul Yesevi Anadolu Lisesi
 

10.05.2017, 13:30

Kariyer Hedeflerinde Yeni Trend: “İstifa Edip Bir Kafe Açmak”

Konuşmacı: Karbon Görsel İletişim ve Mimarlık Hizmetleri

Yer: Kültür Merkezi, Kulüpler Birliği Odası

Düzenleyen: GSF Gastronomi Bölümü – SKS, Gastronomi Kulübü

 

10.05.2017, 15:00

Konferans: “Bilişim Sektöründeki Yeni Eğilimler & Destekleyen Yeni Nesil Veri Merkezi ve Fiber Optik Uygulamaları”

Konuşmacı: Gün Evren GÖREN, Canovate Genel Müdür Yardımcısı

Yer: Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Amfisi

Düzenleyen: Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

 

10.05.2017,  15:30

MÜGİM “Teknoloji Girişimciliği” Sertifika Programı

“Geleceğini Şimdi Yönet”

Konuşmacı: Envercan YÜKSEL, Habitat Derneği

Yer: İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi, Derslik 13

Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Merkezi (MÜGİM)

 

10.05.2017, 18:00

Tiyatro Oyunu: “Yedi Kocalı Hürmüz”

Yer: Adnan Saygun Salonu

Düzenleyen: SKS, Tiyatro Kulübü

10.05.2017, 20:00

Türkiye Üniversitelerarası Tiyatro Festivali 2017

Tiyatro Oyunu: “Aynı Elbiseyi Giyen 5 Kadın”

Sahneleyen Kurum: Yıldız Teknik Üniversitesi Tiyatro Kulübü

Yer: Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü – Kartal Belediyesi

 

11-12.05.2017, 09:30-17:00

“MUISC’17 / Uluslararası Öğrenci Kongreleri”

“New Opportunities in Teaching” / “Eğitimde Yeni Olanaklar”

Yer: Marma Otel İstanbul, İstanbul Salonu

Düzenleyen: Eğitim Fakültesi Öğrencileri

 

11-12.05.2017, 09:30

“Roman Kahramanları İstanbul Edebiyat Festivali”

Yer: 1.gün Marma Otel İstanbul, Akdeniz Salonu

       2.gün Marmara Koleji

Düzenleyen: T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı - Maltepe Üniversitesi - Marmara Eğitim Kurumları - Roman Kahramanları Dergisi

Program için tıklayınız.

 

11.05.2017, 13:30

“Sinema Günleri Etkinliği”

Film Gösterimi: “Lal”

Yer: Adnan Saygun Salonu

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi

 

11.05.2017, 13:30

MÜGİM “Teknoloji Girişimciliği” Sertifika Programı

“İş Kurmanın Yol Haritası”

Konuşmacı: Uğur IŞIK, Akademi Çevre

Yer: İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Amfisi

Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Merkezi (MÜGİM)

 

11-12-13-14.05.2017

Gurme Fest Yiyecek Festivali

Yer: Sarıyer Event Garden

Katılımcı: Güzel Sanatlar Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü

Düzenleyen: Tureks Uluslararası Fuarcılık – Demos Fuarcılık       

 

11-14.05.2017, 10:00-15:00

ARCH 310- Design Studio V1 Semineri

Yer: Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Amfisi

Düzenleyen: Mimarlık ve Tasarım Fakültesi

12.05.2017, 13:30

“Sinema Günleri Etkinliği”

Film Gösterimi: “Karbeyaz”

Yer: Adnan Saygun Salonu

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi

 

12.05.2017, 14:16:00

“Ailede İnsan Hakları”

Konuşmacı: Prof. Dr. Betül ÇOTUKSÖKEN

Yer: Rabia Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Rabia Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

12.05.2017, 20:00

Türkiye Üniversitelerarası Tiyatro Festivali 2017

Tiyatro Oyunu: “Baba”

Sahneleyen Kurum: İstanbul Aydın Üniversitesi GSF Oyunculuk Bölümü

Yer: Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü – Kartal Belediyesi

 

 

13.05.2017, 10:00-12:00

Felsefe Söyleşileri 17: “Teknoloji ve Felsefe”

“Bilim Felsefesi Açısından Teknoloji”

Konuşmacı: Prof. Dr. Zekiye KUTLUSOY

Yer: Tarih, Edebiyat ve Sanat Kütüphanesi (TESAK)

Düzenleyen: İstanbul Marmara Eğitim Vakfı (İMEV)–İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Felsefe Bölümü–Kadıköy Belediyesi

 

13.05.2017, 20:00

Village Fest: Demet AKALIN Konseri

Yer: Marmara Açıkhava Tiyatrosu

Düzenleyen: SKS, Marketing Club - Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü

 

13.05.2017, 20:00

Türkiye Üniversitelerarası Tiyatro Festivali 2017

Tiyatro Oyunu: “Karar Kimin?”

Sahneleyen Kurum: Bahçeşehir Üniversitesi Tiyatro Kulübü

Yer: Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü – Kartal Belediyesi

 

14.05.2017, 17:00

Türkiye Üniversitelerarası Tiyatro Festivali 2017

Tiyatro Oyunu: “At”

Sahneleyen Kurum: Kocaeli Üniversitesi Tiyatro Kulübü

Yer: Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü – Kartal Belediyesi

 

14.05.2017, 20:00

Village Fest: ATHENA Konseri

Yer: Marmara Açıkhava Tiyatrosu

Düzenleyen: SKS, Marketing Club - Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü

 

15.05.2017

Fakültelerarası Voleybol Turnuvası

Yer: Kapalı Spor Salonu

Düzenleyen: SKS, Voleybol Kulübü

 

15.05.2017, 09:00-16:00

20. Yıl Kutlamaları Programı

Panel: “Geçmişten Geleceğe Hemşirelik”

Mezunlarla Pilav Günü

Sergi: Meme Kanseri Farkındalık Sergisi (Kültür Merkezi Giriş Salonunda)

Sergi: Şiddet ve Türevleri (Hemşirelik Binası Girişi)

Sergi: Öğrenci Faaliyetlerinin Fotoğraf Sergisi (Hemşirelik Binası Girişi)

Düzenleyen: Hemşirelik Yüksekokulu

Program için tıklayınız

 

15-16-17.05.2017

Langırt Turnuvası

Yer: Kültür Merkezi Küçük Fuaye

Düzenleyen: SKS, Langırt Kulübü

 

15.05.2017, 13:30

MÜGİM “Teknoloji Girişimciliği” Sertifika Programı

“Sanal Gerçeklik”

Konuşmacı: Deniz ALTUN

Yer: Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Derslik MZ-1

Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Merkezi (MÜGİM)

 

15.05.2017, 10:00-13:00

Kampüs Ziyareti: İznik Büke Koleji

Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu Mustafa Necati Konferans Salonu

Düzenleyen: Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü

 

15.05.2017, 12:00-13:30

20. Yılda 20 Film: One Flew Over the Cuckoo’s Nest (Guguk Kuşu)

Yer: Adnan Saygun Salonu

Düzenleyen: Tıp Fakültesi

 

15.05.2017, 13:30

“Sinema Günleri Etkinliği”

Film Gösterimi: “Anmoment”

Yer: Adnan Saygun Salonu

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi

 

15.05.2017, 20:00

Türkiye Üniversitelerarası Tiyatro Festivali 2017

Tiyatro Oyunu: “Dün Gece Yolda Giderken Komik Bişey Oldu”

Sahneleyen Kurum: Marmara Üniversitesi Mizah Kulübü

Yer: Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü – Kartal Belediyesi

 

16.05.2017, 10:00-13:00

Kampüs Ziyareti: Kurtköy Anadolu Lisesi

Yer: Yabancı Diller Yüksekokulu Mustafa Necati Konferans Salonu

Düzenleyen: Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü

 

16.05.2017, 11:00

MÜGİM “ Teknoloji Girişimciliği” Sertifika Programı

“Verimlilik ve ERP”

Konuşmacı: Çağlayan Kent ERGÖNÜL

Yer: İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi - Derslik 27

Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Merkezi (MÜGİM)

 

16.05.207, 12:40

CMK Eğitim Semineri: “Duruşma ve Kanun Yolları”

Konuşmacılar:

Prof. Dr. Feridun YENİSEY

Prof. Dr. Ayşe NUHOĞLU

Yer: Hukuk Fakültesi Amfi 4

Düzenleyen: Hukuk Fakültesi

 

16.05.2017, 13:30

Geleneksel Tadımlar: “Pastane Ürünleri”

Yer: Gastronomi Bölümü Fuaye Alanı

Düzenleyen: GSF Gastronomi Bölümü – SKS, Gastronomi Kulübü

 

16.05.2017, 13:30

“Sinema Günleri Etkinliği”

Film Gösterimi: “Rüya”

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi

 

16.05.2017, 15:00-17:00

“Sınıf Yönetimi ve Disiplin”

Konuşmacı:  Yrd. Doç. Dr. Onur CESUR

Yer: Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi

Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi - Maltepe Orhangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

16.05.2017, 17:00-20:00

“Akran Mentörlüğü Eğitimi Sertifika Programı” Sınavı

Yer: İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Toplantı Salonu

Düzenleyen: SKS, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi

 

16.05.2017, 20:00

Türkiye Üniversitelerarası Tiyatro Festivali 2017

Tiyatro Oyunu: “Ölü Ozanlar Derneği”

Sahneleyen Kurum: Ahi Evran Üniversitesi Tiyatro Kulübü

Yer: Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü – Kartal Belediyesi

 

17.05.2017, 10:30-13:00

Kampüs Ziyareti: Atalar Endüstri Meslek Lisesi

Yer: Meslek Yüksek Okulu

Düzenleyen: Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü

 

17.05.2017, 12:30

MÜGİM “ Teknoloji Girişimciliği” Sertifika Programı

Kollektif House Ziyareti

Yer: Kültür Merkezi B Kapısı

Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Merkezi (MÜGİM)

 

17.05.2017, 14:00-16:00

Şiir Dinletisi

Yer: Adnan Saygun Salonu

Düzenleyen: SKS, Edebiyat Kulübü

 

17.05.2017, 15:00

“Türkiye’de Telecom Sektörü ve Kariyer Olanakları’’

Konuşmacı: Dr. Selim GÜLLÜLÜ, Alcatel-Lucent, Nokia

Yer: Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Amfisi

Düzenleyen: Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

 

17.05.2017, 20:00

Türkiye Üniversitelerarası Tiyatro Festivali 2017

Tiyatro Oyunu: “Macbeth”

Sahneleyen Kurum: Beykent Üniversitesi GSF Oyunculuk Bölümü

Yer: Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü – Kartal Belediyesi

 

18.05.2017, 10:00-13:00

Kampüs Ziyareti: Pendik Velibaba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Yer: Hukuk Fakültesi Seminer-1 Sınıfı

Düzenleyen: Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü

 

18.05.2017, 11:00-13:00

"Meslekler Paneli"

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Betül Çotuksöken'in katılımıyla

Yer: Maltepe Orhangazi İmam Hatip Anadolu Lisesi

Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi-Maltepe Orhangazi İmam Hatip Anadolu Lisesi

 

18.05.2017, 15:00-16:00

"Aliya İzzetbegoviç Uluslararası Bilim Olimpiyatları Final Sergisi Açılış Töreni"

Yer: Marma Otel İstanbul

Ayrıntılı Bilgi için tıklayınız

 

18.05.2017, 20:00

Türkiye Üniversitelerarası Tiyatro Festivali 2017

Tiyatro Oyunu: “Kırgınlar Evi”

Sahneleyen Kurum: Yeditepe Üniversitesi GSF Tiyatro Bölümü

Yer: Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü – Kartal Belediyesi

 

18.05.2017, 20:00

Genç Günler Tiyatro Festivali ''Kocasını Pişiren Kadın''

Yer: Kadıköy Haldun Taner Sahnesi

 

20.05.2017, 10:00-12:00

Felsefe Söyleşileri 17: “Teknoloji ve Felsefe”

“Teknolojinin Ürünü Hız Çağında İnsan”

Konuşmacı: Öğr. Gör. Dilek ARLI ÇİL

Yer: Tarih, Edebiyat ve Sanat Kütüphanesi (TESAK)

Düzenleyen: İstanbul Marmara Eğitim Vakfı (İMEV)–İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Felsefe Bölümü–Kadıköy Belediyesi

 

20.05.2017, 20:00

Türkiye Üniversitelerarası Tiyatro Festivali 2017

Tiyatro Oyunu: “Karmakarışık”

Sahneleyen Kurum: Medipol Üniversitesi Tiyatro Kulübü

Yer: Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü – Kartal Belediyesi

 

21.05.2017, 17:00

Türkiye Üniversitelerarası Tiyatro Festivali 2017

Tiyatro Oyunu: “Yedi Kocalı Hürmüz”

Sahneleyen Kurum: Işık Üniversitesi Tiyatro Kulübü

Yer: Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü – Kartal Belediyesi

 

22.05.2017, 12:00-13:30

20. Yılda 20 Film: Philadelphia

Yer: Adnan Saygun Salonu

Düzenleyen: Tıp Fakültesi

 

23.05.2017, 13:00-19:00

Özel Oğuzkaan Mesleki ve Teknik Lisesi Mezuniyet Töreni

Yer: Dr. Reşit Galip Konferans Salonu

Düzenleyen: Özel Oğuzkaan Mesleki ve Teknik Lisesi

 

23.05.2017, 20:00

Türkiye Üniversitelerarası Tiyatro Festivali 2017

Tiyatro Oyunu: “Joko’nun Doğum Günü”

Sahneleyen Kurum: Özyeğin Üniversitesi Tiyatro Kulübü

Yer: Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü – Kartal Belediyesi

 

24.05.2017, 20:00

Türkiye Üniversitelerarası Tiyatro Festivali 2017

Tiyatro Oyunu: “Gerçek Şey”

Sahneleyen Kurum: İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü

Yer: Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü – Kartal Belediyesi

 

25-26.05.2017, 09:30

“Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlıkta Yeni Yaklaşımlar Sempozyumu”

Yer: Marma Otel İstanbul - Kültür Merkezi,

Düzenleyen: Maltepe İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü - Maltepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi - Maltepe Rehberlik Araştırma Merkezi

Program için tıklayınız.

 

25.05.2017, 11:00-13:00

Kariyer Günü

Yer: Kartal Endüstri Meslek Lisesi

Düzenleyen: Kartal Endüstri Meslek Lisesi

 

25.05.2017, 14:30-16:30

Engelsiz Bilişim 2017 Ödül Töreni

Yer: Marma Otel İstanbul

Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi ve Türkiye Engelsiz Bilişim Platformu

Ayrıntılı bilgi için Tıklayınız

 

25.05.2017, 15:00

Ufuk 2020 Semineri

Konuşmacı: Muzaffer ÖZTAN, Alfanorm Mimarlık ve Mühendislik

Yer: Marma Otel İstanbul

Düzenleyen: Maltepe Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Merkezi (MÜGİM)

 

25.05.2017, 20:00

Türkiye Üniversitelerarası Tiyatro Festivali 2017

Tiyatro Oyunu: “Lefty’yi Beklerken”

Sahneleyen Kurum: Bilkent Üniversitesi GSF Oyunculuk Bölümü

Yer: Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü – Kartal Belediyesi

 

26.05.2017, 10:30-16:00

Kariyer Günü

Yer: Kocaeli Atafen Koleji

Düzenleyen: Kocaeli Atafen Koleji

 

26.05.2017, 20:00

Türkiye Üniversitelerarası Tiyatro Festivali 2017

Tiyatro Oyunu: “Kocasını Pişiren Kadın”

Sahneleyen Kurum: Maltepe Üniversitesi GSF Oyunculuk Bölümü

Yer: Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü – Kartal Belediyesi

 

27.05.2017, 10:00-12:00

Felsefe Söyleşileri 17: “Teknoloji ve Felsefe”

“Tekhne’den Teknolojiye İnsanın Eseriyle İmtihanı”

Konuşmacı: Doç. Dr. Muttalip ÖZCAN

Yer: Tarih, Edebiyat ve Sanat Kütüphanesi (TESAK)

Düzenleyen: İstanbul Marmara Eğitim Vakfı (İMEV)–İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Felsefe Bölümü–Kadıköy Belediyesi

 

30-31.05.2017,10:00-18:00

Mezuniyet Töreni: Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Temel Lisesi

Yer: Dr. Reşit Galip Konferans Salonu

Düzenleyen: Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Temel Lisesi

 

31.05.2017

Türkiye Üniversitelerarası Tiyatro Festivali 2017 Ödül Töreni

Yer: Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi

Düzenleyen: Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü – Kartal Belediyesi